Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

ZLOT ŚLUBNY Beatryczki i Rosica

Informacje o zlotach i spotkaniach forumowiczów. Zdjęcia ze spotów. Informacje o najbliższych spotach

Moderator: Moderatorzy

gufner

Post autor: gufner »

Nie bede niestety. Mam ogromny zakret jesli chodzi o zycie, a dokladniej skreslaja mnie ze studiow. Musze jednak oddac im to co im wisze, czyli 1700zł, masakra, wiec kazdy grosz dla mnie wazny. Przepraszam was i do zobaczenia za rok. A napewno wtedy zloze zyczenia i dam prezencik :-D Buziaki.
Beatrycze

Post autor: Beatrycze »

Strasznie mi przykro :( taka szkoda, ze Cie nie bedzie... ale faktycznie nieciekawie sie poukladalo... trzymamy kciuki abys szybciutko wyszedl na prosta :*
Qucor

Post autor: Qucor »

Z mojej strony również nieciekawie :-( nie ma takiej tragedii jak u Gufnera ale mnie nie będzie niestety :-(

Moja młoda ma obrone mgr. i musze pilnować bobasa więc jestem uziemiony :-(

Wybaczcie Państwo Młodzi :-|
Beatrycze

Post autor: Beatrycze »

:(
supermonster

Post autor: supermonster »

przyjedź z bobasem...
Qucor

Post autor: Qucor »

Dobra a ktoś chętny cyca nadstawić... bo butli nie tyka :-P
supermonster

Post autor: supermonster »

Qucor pisze:cyca nadstawić
a FE!! czy Twoja żona akceptuje takie nazewnictwo?? :shock:
Qucor

Post autor: Qucor »

supermonster pisze:
Qucor pisze:cyca nadstawić
a FE!! czy Twoja żona akceptuje takie nazewnictwo?? :shock:
Aleś się oburzył... wstyd dorosły facet :-P

To były jej słowa na mój pomysł wyjazdu :lol:
supermonster

Post autor: supermonster »

:-?
Rosic

Post autor: Rosic »

Dzięki za kolejny offtop w tym temacie panie moderatorze.
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

gufner pisze:Nie bede niestety. Mam ogromny zakret jesli chodzi o zycie, a dokladniej skreslaja mnie ze studiow. Musze jednak oddac im to co im wisze, czyli 1700zł, masakra, wiec kazdy grosz dla mnie wazny. Przepraszam was i do zobaczenia za rok. A napewno wtedy zloze zyczenia i dam prezencik :-D Buziaki.
jak bede jechal (czytaj a mam taki zamiar) to sie ze mna zabierzesz
Gofer22

Post autor: Gofer22 »

Ja niestety będę laguną bo nie dam rady wypożyczyć lawety .
To jak gdzie sie spotykamy w Piotrkowie na parkingu przy maku ??
Potem w Częstochowie ??
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

zapodaj jakas mapke moze z zaznaczonym miejscem slubu i wesela :-)
gufner

Post autor: gufner »

No, trzymam kciuki za Wasq. Jak uruchomi Renie, to zabieram sie z nim, a wtedy ojj bedzie rzeźnia :-D Wezme trąbki na sprezone powietrze, flagi ludziska pobierzcie. Jupiii :-D
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

powiem wam ze niestety bedzie ciezko :( regulator kolo 200 jutro dopiero bede mial
msuze wykupic OC 280 i zrobic przeglad 150-200

ale bede jutro walczyl zobaczymy co z tego wyjdzie
ODPOWIEDZ