Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Czujnik cisnienia oleju

Dział poświęcony tylko Renault 5 GT Turbo.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
TQT
Posty: 1201
Rejestracja: 20 lutego 2009, 09:57
Lokalizacja: Warszawa

Czujnik cisnienia oleju

Post autor: TQT »

Nie wiem gdzie, ale ktoś kiedyś szukał czujnika ciśnienia oleju do Fazy1 GTT.
Współczesny numer Jaggera to 510033303601 a FAE to 14580. Znalazłem nawet w polskim sklepie, ale ta cena :(
http://www.mister-auto.pl/pl/czujnik-ci ... 14580.html
Awatar użytkownika
djmonkey
Posty: 1012
Rejestracja: 16 października 2008, 19:49
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: djmonkey »

jak możesz to podaj oryginalny numer to może coś poradzę ponieważ kupuje części na warsztat
Renault Megane 1,6 16v 110KM
Clio Turbo
Regeneracja alternatów i rozruszników

Tylko Renault
Awatar użytkownika
TQT
Posty: 1201
Rejestracja: 20 lutego 2009, 09:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TQT »

Nie o to chodzi, że szukam :)
Co do oryginalnego numeru to jest problem. Dialogys przewiduje dwa oddzielne czujniki ciśnienia, jeden na lampkę a drugi na wskaźnik, czyli podaje dwa różne numery części.
Mój walnięty oryginalny czujnik z numerem Jagera leży gdzieś rzucony w garażu, a problem czujnika mam już rozwiązany.
Tak, podałem numery bo ktoś tych numerów kiedyś szukał.

Dzięki za zainteresowanie :)
ODPOWIEDZ