Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Andzia

Moderator: Moderatorzy

drlubicz
Posty: 21
Rejestracja: 1 sierpnia 2012, 19:54
Lokalizacja: Wroc³aw

Post autor: drlubicz »

powiedz kiedy jesteś w domu to pojadę do pracy r5 i będziesz mogła zrobić foto :lol:
a ta czarna to naprawdę fajnie wygląda, kiedyś Cię zaczepie to sobie w środku pooglądam

[ Dodano: 24 Listopad 2012, 20:55 ]
jakoś tak dwuznacznie to zabrzmiało z ust lekarza hehe, w środku auto sobie pooglądam miałem na myśli
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3942
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

hehe zabrzmiało :P , jestem codziennie do 10:30 a później to dopiero po 16tej :), przyjedz piątalem to mały zlocik zrobimy, gdyż do wtorku pod domem mam jeszcze R5 brata :)
carmaker

Post autor: carmaker »

:okok: mistrzyni :) w mojej okolicy jest tylko 7 piątek w ty 2 moje tyle naliczyłem przez 2 lata a ty sypiesz po 5 tygodniowo :szok:
Awatar użytkownika
J23G
Posty: 563
Rejestracja: 6 maja 2011, 18:48
Lokalizacja: Kozienice

Post autor: J23G »

:okok: Andzia jest THE BEST :hura:
ale to jest plus mieszkania w dozych miastach albo w jego okolicach :zalamka:
w moim miasteczku jest 5 sztuk ale niestety 3 moje :(
ale nieszukam zadnego usprawiedliwienia. Jak bede na swieta to wybiore sie na polowanie.
mam na dzieje ze cos trafie. :stres:
Awatar użytkownika
TQT
Posty: 1201
Rejestracja: 20 lutego 2009, 09:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TQT »

ale to jest plus mieszkania w dużych miastach albo w jego okolicach
To nie do końca prawda. Też mieszkam w dużym mieście i w ciągu może czterech lat złapałem dwie (gdzieś w komórce są zdjęcia ale to stara historia sprzed obecnego konkursu), jedna w automacie a druga rozwoziła po okolicy pizzę. A na co dzień to mogę jakąś zobaczyć, jak wpadnie ktoś z forum albo ja wpadnę do kogoś z forum :(

A ANDZIA jest mistrzem :)
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3942
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Łapanie R5 to zboczenie już z mojej strony. Tydzień temu zawróciłam na trasie i goniłam gościa aby pstryknąć fotkę ale niestety wbił się na autostradę i nie wiedziałam w którą stronę :[ a spieszyłam się do pracy więc nie miałam czasu błądzić po autostradzie ;P
Co do dużego miasta to też mam takie wrażenie, że raczej to nie wpływa na ilość R5. Sądząc po rejestracjach to większość :radocha: jest spoza Wrocławia.
A recepta na zdobycz to: nie siedzieć w domu a ruszyć dupsko hihi. Żartuję, po prostu robię masę kilometrów dziennie :lol:
Awatar użytkownika
LuziK
Posty: 235
Rejestracja: 22 lipca 2012, 21:28
Lokalizacja: Kozienice

Post autor: LuziK »

Luuuzik do zlotu jeszcze nacykamy, już niedługo skończą ci się renie :D i wtedy "ktoś" cię może przegonić :D:D:D:D
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3942
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

o ho brzmi groźnie, w takim razie koniec przerwy świątecznej i biorę się do roboty luzik
Dzierżoniów, tydzień temu ;P
[ Dodano: 6 Grudzień 2012, 19:34 ]
Obrazek



Obrazek

Obrazek


Obrazek

Miałam trzymać je aż do po świętach ale Luzik zagrałeś mi na ambicji więc proszę bardzo, to z dedykacją dla Ciebie :dokuczacz:

[ Dodano: 6 Grudzień 2012, 19:49 ]
Legnica, 4.12.2012
Obrazek
Obrazek
Obrazek

No to jak z tą przerwą św? bo już kolejna grzeje aparacik :) ;P ;P ;P ;P
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3942
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

czas pokazać kolejną zdobycz. Dzierżoniów
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
J23G
Posty: 563
Rejestracja: 6 maja 2011, 18:48
Lokalizacja: Kozienice

Post autor: J23G »

;P ja juz niekomentuje :milczek:
carmaker

Post autor: carmaker »

:okok: "przebabskichujnormalnie" tu już niema co sie spinać...Panowie możemy przynajmniej wziąć sie do kupy i ogarnąć drugie tyle wspólnie...całe forum przeciw Andzi!Oczywiście żartuje i z góry (jako góral) gratuluje nagrody bo już nikt ci nie podskoczy :okok:
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3942
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Hey wszystkim po świętach :), skończyło się leniuchowanie z grypą więc czas coś nowego pokazać a mam taki malutki cukiereczek :radocha:
Awatar użytkownika
J23G
Posty: 563
Rejestracja: 6 maja 2011, 18:48
Lokalizacja: Kozienice

Post autor: J23G »

:[ i zaczelo sie od nowa ;P
nie mozesz sobie odpoczac.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3942
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

OK odpoczywam do wieczora :) :rotfl:
Awatar użytkownika
J23G
Posty: 563
Rejestracja: 6 maja 2011, 18:48
Lokalizacja: Kozienice

Post autor: J23G »

laskawa jestes ;P
ile nalapalas przez swieta???
ODPOWIEDZ