Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

immo scenic

O wszystkim i o niczym...

Moderator: Moderatorzy

carmaker

immo scenic

Post autor: carmaker »

panowie mam problem żona zgubiła jedyny kluczyk od auta.Macie jakieś sugestie?Kpl. komp bsi stacyjka (ale niestety na allegro do 1.4 16v w tej chwili niema) czy ściągnięcie immo i komplet zamków i kluczy?Prosze o pomoc
Awatar użytkownika
Jackal
Posty: 256
Rejestracja: 4 lutego 2010, 23:00
Lokalizacja: Dêbica // Rzeszów

Post autor: Jackal »

Tam jest normalny kluczyk czy karta ?
carmaker

Post autor: carmaker »

kluczyk
dla jasności scenic 2001r czyli jedynka po lifcie.Otworzyć auto jestem w stanie (klinki w ramke drzwi i pret do przycisku centralnego zamka, wkładki w drzwiach i tak zapieczone bo otwierane i tak tylko z centralnego
jjmag

Post autor: jjmag »

kluczyk z imo aso po nr vin
carmaker

Post autor: carmaker »

pewnie byłoby najprosciej, jak myslicie ile taka przyjemność?Pewnie sporo czekania...
Krzysiek92
Posty: 178
Rejestracja: 25 listopada 2010, 13:10
Lokalizacja: Wsola

Post autor: Krzysiek92 »

Około 700 zł na stronie/ forum elektroda są opisane podobne przypadki i ich rozwiązanie.Pozdrawiam
carmaker

Post autor: carmaker »

udało sie dorwać kluczyk ze scenica ze stacyjką zakodować pod immo i wszystko działa :lol:
corey16

Post autor: corey16 »

:okok:
vino1986

Post autor: vino1986 »

mialem wlasnie to samo powiedziec... kup kluczyk ze stacyjka wkladki sobie przerob lub zawiez do kogos kto klucze dorabia zeby zapadki poprzestawial przynajmniej w jednej wkladce na ten klucz... no i do elektryka zeby przekodowal immo na kod z tego klucza co do stacyjki dopasowany...

pytanie... duzo zabawy bylo zeby stacyjka wyjac :?: bo w wiekszosci to nie prosta sprawa...
ODPOWIEDZ