Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Auta drLubicza Bmw E30 i inne

Tutaj prezentujemy nasze auta, inne niż Renault 5

Moderator: Moderatorzy

drlubicz
Posty: 21
Rejestracja: 1 sierpnia 2012, 19:54
Lokalizacja: Wroc³aw

Auta drLubicza Bmw E30 i inne

Post autor: drlubicz »

Oto przyczyna przez którą r5 nie może dostać nowego życia bo e30 pochłonęło cały mój budżet. Bmw E30 M20B20 1990 rok, jedna z niewielu w takim stanie. 100 procent oryginał !

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 19 listopada 2012, 12:03 przez drlubicz, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

prezentuje się świetnie, masz chyba dobry aparat fotograficzny bo zdjęcia są bumbastyczne :)
drlubicz
Posty: 21
Rejestracja: 1 sierpnia 2012, 19:54
Lokalizacja: Wroc³aw

Post autor: drlubicz »

aparat mam bardzo dobry nawet moja teściowa jak jej foto zrobię to ładnie wygląda :lol:

Obrazek

[ Dodano: 19 Listopad 2012, 11:44 ]
A to Volvo 850 2,5 benzyna, było w stanie agonalnym ale udało sie uratować i zrobić oryginał jak z salonu, bardzo lubię ten model chyba jedno z lepszych aut jakie zostało w latach 90 zrobione.
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 19 Listopad 2012, 11:51 ]
a to moje Volvo 850 T5 , tak w skrócie to osiągi porsche w zwykłym aucie, kto jechał to wie co mowie :cwaniak: ,nie mam więcej foto bo gdzieś wcięło :(

Obrazek

[ Dodano: 19 Listopad 2012, 12:06 ]
a młodsza siostra e30, ogólnie nudy bo auto jest młode a młode auta i młode kobiety jakoś mnie nie kręcą , aktulanie wystawiona na sprzedaż, jak by ktoś był chętny to silnik 2,0 rok 2001 cena 13000

Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 19 Listopad 2012, 16:36 ]
a to moj Golf 3 1,8 lpg , można o nim powiedzieć ze to Golf 3 1,8 lpg i nic więcej, jest to jedyne auto według mnie które nie ma zalet, nie jest ani szybkie ani bezpieczne ani ładne ani mało pali,ani przestronne, ani tanie, do dziś nie wiem czemu go kupiłem.

Obrazek

a to małopopularna marka rover, chodzi o nich wiele złych plotek ale dzięki temu są śmiesznie tanie, uwielbiam to auto jest to rover 214 w fajnej wersji si.

Obrazek

[ Dodano: 19 Listopad 2012, 16:40 ]
w stajni znajdzie się jeszcze parę aut ale jakoś nie zostały obfocone co postaram się nadrobić
Radek
Posty: 203
Rejestracja: 7 lutego 2011, 07:23
Lokalizacja: Warszawie¶

Post autor: Radek »

Fajne auta - szczególnie E30 i 850. Naprawdę ładnie wyglądają
unikorn

Post autor: unikorn »

drlubicz pisze:w stajni znajdzie się jeszcze parę aut
Hehe, co Ty komis masz?
drlubicz
Posty: 21
Rejestracja: 1 sierpnia 2012, 19:54
Lokalizacja: Wroc³aw

Post autor: drlubicz »

zamiast mieć jedno auto za 40 tyś wole mieć kilka tanich, bilans wychodzi na zero a zabawy dużo
carmaker

Post autor: carmaker »

drlubicz pisze:zamiast mieć jedno auto za 40 tyś wole mieć kilka tanich, bilans wychodzi na zero a zabawy dużo
zabawy napewno ale płacić oc za to wszystko chyba nie do końca ...850 fajne by było ale t5R za to e46 to sam bym kupił
PS.opis golfa trójki mnie rozjebał lepiej bym tego nie zrobił :lol:
drlubicz
Posty: 21
Rejestracja: 1 sierpnia 2012, 19:54
Lokalizacja: Wroc³aw

Post autor: drlubicz »

co do oc to już na dniach pewnie ma być tak jak w Niemczech ze będą te same blachy na wszystkie auta jakie sie posiada więc problem zniknie
Awatar użytkownika
J23G
Posty: 563
Rejestracja: 6 maja 2011, 18:48
Lokalizacja: Kozienice

Post autor: J23G »

a to cos nowego nic nieslyszalem :mysli:
ze niby jak masz 3 auta to na kazdym te same numery????
dredzioch1
Posty: 644
Rejestracja: 30 stycznia 2011, 23:55
Lokalizacja: Poznañ

Post autor: dredzioch1 »

drlubicz pisze:co do oc to już na dniach pewnie ma być tak jak w Niemczech ze będą te same blachy na wszystkie auta jakie sie posiada więc problem zniknie

Nie wiem skąd Ci to przyszło do głowy. Może jakieś źródło? Niestety lobby producentów tablic rejestracyjnych w Polsce jest bardzo silne.
ODPOWIEDZ