Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

aparat zapłonowy do 1,1 gtl

Jednostki wolnossące i doładowane, serducha renatek :-)

Moderator: Moderatorzy

maniek
Posty: 13
Rejestracja: 11 sierpnia 2012, 07:18
Lokalizacja: SÊDZISZÓW M£P

aparat zapłonowy do 1,1 gtl

Post autor: maniek »

Witam mam pytanie odnośnie aparatu zapłonowego,czy są dostępne części zamienne lub całe aparaty, jeżeli tak to w jakich cenach pozdrawiam Maniek
jjmag

Post autor: jjmag »

części jeszcze są choć ciężki temat mam taki aparat do spylenia bo wymianie całego przerywacza
maniek
Posty: 13
Rejestracja: 11 sierpnia 2012, 07:18
Lokalizacja: SÊDZISZÓW M£P

Post autor: maniek »

witam chciałbym się dowiedzieć czy ten aparat jest taki jak w opisie czy jest kompletny i sprawny możesz wstawić kilka fotek
jjmag

Post autor: jjmag »

aparat jak aparat jest kopletny od silnika 1,1 we wrzwsniu wymieniany cały przerywacz zdjęcia jak interesuje to nie wcześniej niz koniec tygodnia bo piszę z fona nad jeziorem bodeńskim
maniek
Posty: 13
Rejestracja: 11 sierpnia 2012, 07:18
Lokalizacja: SÊDZISZÓW M£P

Post autor: maniek »

Witam jestem zdecydowany kupić od Ciebie aparat zapłonowy który mi oferujesz podaj cenę i choć jedną fotkę widoku z boku z napisem na obudowie aparatu.
jjmag

Post autor: jjmag »

za późno sprzedany
maniek
Posty: 13
Rejestracja: 11 sierpnia 2012, 07:18
Lokalizacja: SÊDZISZÓW M£P

Post autor: maniek »

może ktoś inny ma taki aparat zapłonowy do sprzedania proszę o ofertę.
maniek
Posty: 13
Rejestracja: 11 sierpnia 2012, 07:18
Lokalizacja: SÊDZISZÓW M£P

Post autor: maniek »

Witam kupię orginalną linkę gazu nawą lub używaną w dobrym stanie do renault 5 gtl 1108 1987 rocznik proszę podać cenę z przesyłką czekam na propozycje życzę zdrowia.
unikorn

Post autor: unikorn »

Panie od tego to jest dział giełda!
ODPOWIEDZ