Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

koła

Wszystko to co nie dotyczy napędu

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
iparts
Posty: 17
Rejestracja: 26 marca 2013, 12:28
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: iparts »

Dobry wybór, autko się fajnie prezentuje, oczywiście każdy ma swój gust ale do mnie też jakoś nie przemawiają te felgi z R 9
Zapraszamy forumowiczów do internetowego sklepu z częściami - http://www.iparts.pl/auto/renault,93.html
nowynowy
Posty: 15
Rejestracja: 29 kwietnia 2016, 08:37
Lokalizacja: kace

Post autor: nowynowy »

Nie chcę zakładać nowego tematu i trochę info znalazłem na forum, lecz zanim dam pierścienie do przetoczenia, chciałem się upewnić, czy ktoś tak jeździł: felgi 7j15 ET 36 z oponami 185/55mm. Pojadą bez obierania w GTE czy też nie. Piszecie, że powinien być mniejszy profil ale proszę o potwierdzenie. Z góry dziękuję za odpowiedź.
dredzioch1
Posty: 644
Rejestracja: 30 stycznia 2011, 23:55
Lokalizacja: Poznañ

Post autor: dredzioch1 »

Podłącze się. Mam felgi 13cali średnicy i 5,5 cala szerokości. Czy opony 165/65R13 będą ok? Do auta które będzie sporo jeździć (R5 oczywiście). Szukam jakiegoś rozsądnego rozmiaru i ten wydaje mi się optymalny. Chyba, że 175/60??
Awatar użytkownika
jacenty
Posty: 111
Rejestracja: 11 lutego 2016, 13:30
Lokalizacja: Wroc³aw

Post autor: jacenty »

165 i 175 mieszczą się w tolerancji, luknij w tabelkę:

http://www.nakole.pl/tabela-szerokosci- ... -opony.php
ODPOWIEDZ