Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Tajna fotka z tamtych lat

Informacje o zlotach i spotkaniach forumowiczów. Zdjęcia ze spotów. Informacje o najbliższych spotach

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Tajna fotka z tamtych lat

Post autor: Andzia »

Zapraszam wszystkich do zabawy. Wklejajmy zdjęcia, filmy z ubiegłych lat, które nie zostały jeszcze opublikowane na forum. Komentarze mile widziane. :radocha: :rotfl:

[ Dodano: 3 Czerwiec 2013, 20:18 ]
R5 Knikscia, miniona zima
Obrazek

[ Dodano: 3 Czerwiec 2013, 20:27 ]
Nie wiem jak to opisać gdyż za każdym razem gdy tylko zobaczę to zdjęcie lub model owej renóweczki na półce to śmieję się na całego. Historia taka, że zakupiłam czerwoną renóweczkę na znajomej stronie alledrogo i otrzymałam bardzo szybko przesyłke, tylko że karton w jakim ona się znajdowała przerastał moje oczekiwania. Można było w nim schować buty męskie rozmiaru 46 jak nie większe.
Obrazek
Pomyślcie jaka była moja mina gdy kurier wpada z tak wielką przesyłką. Pierwsza moja myśl " bumbastyczny zakup zrobiłam, 20 zł a renówka ogromna". Lekko się zdziwiłam gdy nie mogłam jej znaleźć w tym kartonie :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:R5 ma dokładnie 2,5 cm/

[ Dodano: 3 Czerwiec 2013, 20:51 ]
I aby było trochę zlotowo.... Zlot 2010r.
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ