Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Usuwanie użytkowników

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Linka^
Posty: 359
Rejestracja: 4 lutego 2010, 12:12
Lokalizacja: Kielce

Usuwanie użytkowników

Post autor: Linka^ »

Mam pytanko czy mogę trochę posprzątać, bo jest sporo osób do wyrzucenia...3 czy 6 miesięcy od ostatniego logowania idzie do odstrzału?
unikorn

Post autor: unikorn »

Patrząc po sobie nie był bym taki stanowczy w terminach. A czemu nam oni przeszkadzają?
Awatar użytkownika
Linka^
Posty: 359
Rejestracja: 4 lutego 2010, 12:12
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Linka^ »

Niby nie przeszkadzaja, ale zostalam "upomniana" na zlocie, że mialam sie tym zajmowac ja, a ze tego nie robie to chcialam sie poprawic w swoich obowiazkach ;)
unikorn

Post autor: unikorn »

O! Ktoś ma jakieś do Ciebie wonty?! Dawaj go zaraz w obroty weźmiem!!!
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Jak pamietam przy zakladaniu tego forum ustalilismy ze nie usuwamy. Jedynie w wyjatkowych sytuacjach typu rejestrowanie sie robotow. Kto Ci wypominal?
Awatar użytkownika
Linka^
Posty: 359
Rejestracja: 4 lutego 2010, 12:12
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Linka^ »

Moze nie tyle wypomnial co przypomnial ze to ja bylam za to odpowiedzialna. Dobra, ok, nie pamietam jakie byly ustalenia przy zakladaniu tego forum. Jesli takie byly to juz sie zamykam :milczek:
ODPOWIEDZ