Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Internetowi napinacze

Moderator: Moderatorzy

unikorn

Internetowi napinacze

Post autor: unikorn »

Co robimy z tym gino? Nie było mnie, za co dostał warna?

Nie chce mi się czytać nerwowych postów ideologiczno jakichś tam. Kabar wykaż rozsądek nie reaguj na jego zaczepki.

Z drugiej strony obrażanie innych (adminów też) powinno być moim zdaniem surowo zabronione.
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Już dawno dostał - z tego co pamiętam za pisanie byle czego byle gdzie - tylko po to żeby dać ogłoszenie o sprzedaży auta.

Gadałem z wasq o tym. Chwilę poczekamy może gość sam zniknie - w końcu auto sprzedał to może nie będzie miał po co wchodzić.

Szczerze mówiąc bym gościa zablokował ale nie chciałem tego robić ponieważ wyglądało by to na osobistą sprawę.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

moim zdaniem zostawić gościa i nic kompletnie mu nie odpisywać
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Wyczyściłem trochę temat :)
unikorn

Post autor: unikorn »

Dobra... zobaczymy.
ODPOWIEDZ