Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Polski Fiat 126p 1974r

Tutaj prezentujemy nasze auta, inne niż Renault 5

Moderator: Moderatorzy

Intel
Posty: 99
Rejestracja: 15 marca 2010, 03:28
Lokalizacja: Tarnów

Polski Fiat 126p 1974r

Post autor: Intel »

Jako że zawsze chorowałem na malca z pierwszych lat efekt mógł być tylko jeden . Oto i on :) mój maluszek z 1974r w stanie do poprawek ale z oryginalnym vinem bez wypadkowy itp . Tak wygląda na dzień dzisiejszy . W planach poprawki i malowanie całego ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
dredzioch1
Posty: 644
Rejestracja: 30 stycznia 2011, 23:55
Lokalizacja: Poznañ

Post autor: dredzioch1 »

Zajebisty!!!! I to wnętrze groszkowe - piękne. Tylko kierownice załóż oryginalną. Trzymaj go w 100% oryginale bo tylko takie są coś warte. Reszta poprzerabiana to tyle ile waży.
Intel
Posty: 99
Rejestracja: 15 marca 2010, 03:28
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Intel »

Już to zrobiłem ;)

Obrazek
RYCHO35
Posty: 1052
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:45
Lokalizacja: Bytom

Post autor: RYCHO35 »

klasa!!! :okok:
Awatar użytkownika
krzysiek3452
Posty: 27
Rejestracja: 16 listopada 2013, 18:33
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: krzysiek3452 »

Ale fajny! Warto takie trzymać, bo większość poprzerabiana ;)

Kupiony z ogłoszenia czy wiedziałeś, że ktoś trzyma takiego malca?
Citroen XM 3.0 V6 91'->Alfa Romeo 156 1.9 JTD 01'->Renault Super5 TR 1.4 88'
Obrazek
ODPOWIEDZ