Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

I spot "francuzów" woj.mazowieckiego i lubelskiego

Informacje o zlotach i spotkaniach forumowiczów. Zdjęcia ze spotów. Informacje o najbliższych spotach

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Monia
Posty: 27
Rejestracja: 16 marca 2014, 09:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Monia »

Ależ bardzo przepraszam za wszelkie błędy. :> Zawsze możecie wrócić tego samego dnia do Warszawy ja też miałam nadzieję przyjechać na YoungTimera ale co z tego będzie nie wiem.
Awatar użytkownika
LuziK
Posty: 235
Rejestracja: 22 lipca 2012, 21:28
Lokalizacja: Kozienice

Post autor: LuziK »

Ja osobiście nie widzę problemu żeby wziąść udział w obydwu spotach i obydwa mam zamiar zaliczyć. (Mikuz sorry ze ewentualne błędy, ale mam angielski system i nie wiem czy gdzieś wkradł mi się jakiś "byk" )
Miedziana Góra 2014
I Ślepy slalom
III Na torze

Miedziana Góra 2013
I Ślepy slalom
III Na torze

Miedziana Góra 2012
II Ślepy slalom
Awatar użytkownika
Monia
Posty: 27
Rejestracja: 16 marca 2014, 09:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Monia »

No i Luzik ;) Zaliczamy oba choć są jeszcze chętni na drugi dzień na wycieczkę do Nałęczowa zobaczymy co z tego wyjdzie. :D
Awatar użytkownika
J23G
Posty: 563
Rejestracja: 6 maja 2011, 18:48
Lokalizacja: Kozienice

Post autor: J23G »

z tego co widze to tez sie zalapie na oba :cwaniak: pewnie zona sie obrazi ze przylatuje na 3 dni z tego dwa dni bede jezdzil Renia na zloty ale coz zrobic. ale jak to mowil moj byly dyrektor "widzialy galy co braly"
ja pisze bez znakow bo nie mam na klawiaturze :(
Awatar użytkownika
MIKUZZ
Posty: 216
Rejestracja: 9 stycznia 2011, 01:47
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Post autor: MIKUZZ »

LuziK pisze:Mikuz sorry ze ewentualne błędy
Dobra, chłopaki (i dziewczyny) :> - dajcie już spokój z tymi tłumaczeniami. luzik
Nie chodziło mi o to, żeby teraz "stresować się" redagując każdego posta, tylko żeby NIECO bardziej przykładać się do formy wypowiedzi. Wiadomo - treść jest najważniejsza, ale przecież u kumatych ludzi (którymi przeciez jesteśmy, nie?) forma nie powinna zaniżać poziomu.
OK - plizzz - koniec tego tematu (tj. tego OT). Pozdro.
Awatar użytkownika
Monia
Posty: 27
Rejestracja: 16 marca 2014, 09:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Monia »

:rotfl: Dobra to w takim wawa i okolice jadą do Kazia w ilości jakiej? J23G to bier żonkę i jadź z nią no chyba że nie lubi takich klimatów to niech żałuje. :)
Awatar użytkownika
J23G
Posty: 563
Rejestracja: 6 maja 2011, 18:48
Lokalizacja: Kozienice

Post autor: J23G »

spoko spoko i tsk jsde i tak i zony niepotrzebuje :milczek:
a na wawe zachacze bez problemu. i Mysle ze R5 caly sklad bedzie jechal z wawy przez Kozienice i na Pulawy. wiec do zobaczenia :okok:
Awatar użytkownika
Monia
Posty: 27
Rejestracja: 16 marca 2014, 09:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Monia »

Mówisz zony nie potrzebujesz brzmi ciekawie he he. Ok myślałam ze z paroma złapiemy sie na wylotówce jakoś to liczę na dużą ekipę bo jak się bawić to się bawić.
Awatar użytkownika
LuziK
Posty: 235
Rejestracja: 22 lipca 2012, 21:28
Lokalizacja: Kozienice

Post autor: LuziK »

J23G pisze:Mysle ze R5 caly sklad bedzie jechal z wawy przez Kozienice i na Pulawy
tym bardziej że droga raczej lepsza niż nadwiślanka
Miedziana Góra 2014
I Ślepy slalom
III Na torze

Miedziana Góra 2013
I Ślepy slalom
III Na torze

Miedziana Góra 2012
II Ślepy slalom
Awatar użytkownika
Monia
Posty: 27
Rejestracja: 16 marca 2014, 09:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Monia »

ołki dołki no problem obyśmy wszyscy się spotkali w Puławach i nie pogubili będzie git wrazie co szukajcie białej 106 na LPU albo bordowego 406 kombi na WI nas łatwiej rozpoznać bo mamy oklejony we wlepy samochód i francuską flagę na spojlerku to my organizatorzy. Możliwe ze dotrzecie wcześniej dlatego pisze. Jak macie jakieś klubowe oznaczenia takie które zakładacie na zlot ogólny to weźcie ze sobą.
Awatar użytkownika
LuziK
Posty: 235
Rejestracja: 22 lipca 2012, 21:28
Lokalizacja: Kozienice

Post autor: LuziK »

Monia pisze: jakieś klubowe oznaczyenia
Nie trzeba, jak jedzie więcej niż jedna R5 to i tak wystarczająco się wyróżniamy ;P
Miedziana Góra 2014
I Ślepy slalom
III Na torze

Miedziana Góra 2013
I Ślepy slalom
III Na torze

Miedziana Góra 2012
II Ślepy slalom
Awatar użytkownika
Monia
Posty: 27
Rejestracja: 16 marca 2014, 09:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Monia »

No dobra skoro tak mówisz. Ja to tylko mam nadzieje że wystarczy mi gadzetów vlepek i smyczy bo już mam zamówienia.
Awatar użytkownika
J23G
Posty: 563
Rejestracja: 6 maja 2011, 18:48
Lokalizacja: Kozienice

Post autor: J23G »

niebedzie gadz'etow to nawijamy do domu :figielek:
Awatar użytkownika
Monia
Posty: 27
Rejestracja: 16 marca 2014, 09:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Monia »

He he. Oj widze że kolejna extra ekipa będzie i dobrze.

A jak byście jednak zdecydowali się na wspólny wyjazd to spotykamy sie tak.
Miejsce spotkania na wylotówce na Puławy droga 801 stacja Statoil Wał Miedzeszyński 131 dokładna lokalizacja w linku https://www.google.pl/maps/place/Statoi ... 39df1d758d
Godzina spotkania 11:30 chce mieć mały zapas na nie przewidziane zdarzenia na drodze bo 2 godz powinny nam spokojnie wystarczyć na dojazd.
Mapy Google
www.google.pl

Dla przypomnienia bordowy Peugeot 406 kombi z flagą Francji na spojlerze :lol: jak coś.

[ Dodano: 20 Marzec 2014, 17:45 ]
A mała poprawka w Bochotnicy się spotykamy nie w Puławach jeszcze podam później dokładną ulicę.
Awatar użytkownika
J23G
Posty: 563
Rejestracja: 6 maja 2011, 18:48
Lokalizacja: Kozienice

Post autor: J23G »

u nas dwa auta sa z kozienic wiec nie bardzo nam wal pasuje :mysli:
moze gdzies za Pulawami sie zlapiemy.
ODPOWIEDZ