Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

I spot "francuzów" woj.mazowieckiego i lubelskiego

Informacje o zlotach i spotkaniach forumowiczów. Zdjęcia ze spotów. Informacje o najbliższych spotach

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
MIKUZZ
Posty: 216
Rejestracja: 9 stycznia 2011, 01:47
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

I spot "francuzów" woj.mazowieckiego i lubelskiego

Post autor: MIKUZZ »

Słyszał ktoś o tym?
"Zapraszamy wszystkich posiadaczy aut koncernu PSA oraz Renault na pierwszy wspólny spot województwa mazowieckiego i lubelskiego, który odbędzie się w sobotę, 5 kwietnia 2014 r. w Kazimierzu Dolnym."

Info znalazłem na forum 205:
http://forum.peugeot205.pl/viewtopic.php?f=10&t=27862

Z W-wy to ok. 140 km, więc pewnie się nie wybiorę, ale może ktoś ma bliżej i byłby zainteresowany, jak wiosenna pogoda dopisze...
Awatar użytkownika
J23G
Posty: 563
Rejestracja: 6 maja 2011, 18:48
Lokalizacja: Kozienice

Post autor: J23G »

:mysli: jak bedzie ladna pogoda to czemu nie. Ja mam tylko 40 km :P
nawet miale zamiar tam wpasc z luzikiem autami na weekend.
Awatar użytkownika
LuziK
Posty: 235
Rejestracja: 22 lipca 2012, 21:28
Lokalizacja: Kozienice

Post autor: LuziK »

Jak będzie pogoda to na pewno będziemy, a może Krysiun się skusi na wypad albo TQT :D
Miedziana Góra 2014
I Ślepy slalom
III Na torze

Miedziana Góra 2013
I Ślepy slalom
III Na torze

Miedziana Góra 2012
II Ślepy slalom
Awatar użytkownika
TQT
Posty: 1201
Rejestracja: 20 lutego 2009, 09:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TQT »

Może się uda :). Tylko jak o tym terminie pamiętać :( :stres:
Awatar użytkownika
LuziK
Posty: 235
Rejestracja: 22 lipca 2012, 21:28
Lokalizacja: Kozienice

Post autor: LuziK »

Nie kupiłeś kalendarza klubowego !!????
Miedziana Góra 2014
I Ślepy slalom
III Na torze

Miedziana Góra 2013
I Ślepy slalom
III Na torze

Miedziana Góra 2012
II Ślepy slalom
Awatar użytkownika
J23G
Posty: 563
Rejestracja: 6 maja 2011, 18:48
Lokalizacja: Kozienice

Post autor: J23G »

:figielek: ja juz bilet mam. wiec luzik szykuj auta :) bo twoj to stoi brudny w garazu :(
Awatar użytkownika
MIKUZZ
Posty: 216
Rejestracja: 9 stycznia 2011, 01:47
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Post autor: MIKUZZ »

J23G pisze: ja juz bilet mam
Jaki bilet? Do kraju?
Awatar użytkownika
J23G
Posty: 563
Rejestracja: 6 maja 2011, 18:48
Lokalizacja: Kozienice

Post autor: J23G »

Jasne :cwaniak: wiec mam nadzieje ze niebede sam :nerwus:
trzeba sie spotkac i kto chetny to pojedziemy razem. :hura:
Awatar użytkownika
LuziK
Posty: 235
Rejestracja: 22 lipca 2012, 21:28
Lokalizacja: Kozienice

Post autor: LuziK »

J23G pisze:bo twoj to stoi brudny w garazu
Moim przynajmniej da się wyjechać z garażu :D:D:D:D
Miedziana Góra 2014
I Ślepy slalom
III Na torze

Miedziana Góra 2013
I Ślepy slalom
III Na torze

Miedziana Góra 2012
II Ślepy slalom
Awatar użytkownika
J23G
Posty: 563
Rejestracja: 6 maja 2011, 18:48
Lokalizacja: Kozienice

Post autor: J23G »

Czy jest w stanie ktos potwuíerdzic na ich forum ze sie wybieramy?
A kto jest w stanie potwierdzic na 100% swoj wyjazd 5 kwietnia?
ja probowalem sie zaloh´gowac u nich ale nie dalem rady :(
chyba za skaplikowane dla emeryta :( :zalamka:
Awatar użytkownika
MIKUZZ
Posty: 216
Rejestracja: 9 stycznia 2011, 01:47
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Post autor: MIKUZZ »

Ja jestem w stanie potwierdzić Wasz przyjazd. Jestem tam "2-postowym" userem :)
Tylko co napisać? Że będą 2 lub 3 "piątale"?
Awatar użytkownika
J23G
Posty: 563
Rejestracja: 6 maja 2011, 18:48
Lokalizacja: Kozienice

Post autor: J23G »

ja i "Luzik" bedziemy napewno. mam nadzieje ze TQT i Krysiun tez dadza sie namowic :cwaniak:
byloby milo na jeden dzien wpasc do Kazimierza. wiec napewno 2 auta z nadzieja na 4 <dresik>
Awatar użytkownika
TQT
Posty: 1201
Rejestracja: 20 lutego 2009, 09:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TQT »

Na 80% tak :)
Tylko przypomnijcie proszę o wyjeździe tak z tydzień wcześniej :)
I jeszcze do czasu wyjazdu musimy zdążyć zrobić lekki remont piateczki :( A czasu, jakoś tak na te działania mało :szok:

No i do Krystiana trzeba mocno "zastukać"!
Awatar użytkownika
Monia
Posty: 27
Rejestracja: 16 marca 2014, 09:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Monia »

cześć sorki że tak bez przedstawiania się wypale z grubej rury w temacie zacznę znalazłam wasz wpis na 205 i postanowiłam go odnaleźć u was to poproszę dokładną listę wawy i lublina oficjalnie zamykam ją dzis od jutra pw poproszę, bo z wawą się umówimy na wylotówce na Puławy. A lublin się umawia tak Godzina 12:15 zbiórka ludzi z Lublina na Placu Zamkowym oraz wspólny wyjazd w stronę Kazimierza.
Wawa musimy być tam na 14 w Puławach więc myślę że spokojnie 2 godz nam wsytrczą. Jeszcze będę dokładnie was informować poznacie nas po bordowym pugu 406 kombi mam magnes Miłośników Francuzów to rzuce na maske zebyscie nas poznali.

Jest możliwość noclegu nad knajpą ja zostaje bo wieczorem zamierzam się dobrze bawic musicie to w tym tyg załatwić zadzwonic tam 607 324 666 na hasło PEUGEOT KLUB POLSKA rezerwacja pokoi.

wszelkie pytania Arek Lis 511 202 191 między 11:00- 21:00

Mamy zarezerwowaną salę na górze gdzie będziemy mieli wspólny stół. Pierwsze danie zostalo ograniczone do trzech potraw drugie już dowolnie co kto będzie chciał wedle uznania. Podczas naszego spotkania o 20:00 zaczyna się dyskoteka a na dole Dancing.

Szukajcie też info u mnie w wydarzeniu.
Awatar użytkownika
MIKUZZ
Posty: 216
Rejestracja: 9 stycznia 2011, 01:47
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Post autor: MIKUZZ »

Jak ja uwielbiam ludzi, którzy "nastukają, nastukają", wcisną "Enter" i poszłoooo.... nawet bez szybkiego przeczytania, co sie napisało. :nerwus:
Monia, bardzo dziekuję (w imieniu chyba wszystkich zainteresowanych tym spotem) za garść pożytecznych informacji, ale czy tak trudno używać w swoich postach wielkich liter i znaków przestankowych? Może jestem zgredem, ale strasznie wkurza mnie taka "olewka" u osób piszących na wszelkich forach. Po to mamy jakieś zasady w języku polskim, żeby być poprawnie zrozumianym przez ogół. Dodatkowo (choć może to już moje osobiste "skrzywienie") - kulturalny język i jego poprawna forma w jakiej ktoś zwraca się do drugiej osoby świadczy o jej szacunku do tej osoby. Przynajmnie ja tak to odbieram. Dobra - koniec OT. :milczek:

Co do spotu - mam jeszcze tylko małą uwagę do ewentualnych uczestników w W-wy. Mianowicie spot "francuzów" ma sie odbyć 5 kwietnia, ok. 140 km od W-wy.
https://www.facebook.com/events/403164556487514/

A 6 kwietnia odbędzie sie otwarcie sezonu Youngtimer Warsaw. W moim mniemaniu to nieporównywalnie większy spot i osobiście zachęcam wszystkich z okolicy "Centrali" do udziału (przynamniej na otwarciu). Ale o tym - nowy temat.
ODPOWIEDZ