Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Prośba op sprawdzenie auta

Wrzucamy tutaj auta znalezione w sieci, multimedia, ogloszenia, aukcje itp...

Moderator: Moderatorzy

marcnowax
Posty: 5
Rejestracja: 8 lutego 2012, 10:13
Lokalizacja: kace

Prośba op sprawdzenie auta

Post autor: marcnowax »

Witam,
Czy ktoś z okolic Warszawy mógłby w najbliższym czasie dokładnie sprawdzić białą GTE z allegro http://allegro.pl/renault-r5-gte-5-spee ... 04003.html
Byłem już osobiście przelotem ale z powodu kapcia nie mogłem się przejechać i auto oglądałem w ciemnym garażu.Z tego co rzuciło mi się w oczy to skaczący wskaźnik oleju, wszystkie światła świecące na raz, plujący olej z pod korka, skończone tarcze hamulcowe i inne drobiazgi :foch: . Wiem też, że było omawiane na forum i cena jest hhmm mocno sentymentalna lecz mimo wszystko.

Prośba skierowana do doświadczonych losem posiadaczy GTE/ GTT. W nagrodę dobra flaszka. Sprawa w miarę pilna.
Awatar użytkownika
TQT
Posty: 1201
Rejestracja: 20 lutego 2009, 09:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TQT »

Jeśli nic się nie zmieni to przypomnij o tym w przyszłym tygodniu. W tym tygodniu niestety bez szans.
Tak na marginesie, w jakiej dzielnicy jest ten garaż z samochodem?
marcnowax
Posty: 5
Rejestracja: 8 lutego 2012, 10:13
Lokalizacja: kace

Post autor: marcnowax »

pustelnik, 10 km za sulejowek
Awatar użytkownika
MIKUZZ
Posty: 216
Rejestracja: 9 stycznia 2011, 01:47
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Post autor: MIKUZZ »

TQT - wg. Goolge Maps to wycieczka na dystansie ok. 35 km (licząc od Was, w obie strony).
marcnowax - bez (co najmniej ) 0,7 bym do tematu nie podchodził... :P luzik :sugoi:
Awatar użytkownika
TQT
Posty: 1201
Rejestracja: 20 lutego 2009, 09:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TQT »

Goolge Maps to wycieczka na dystansie ok. 35 km (licząc od Was, w obie strony)
Oj masz jakieś inne mapy. Mi wyszło ponad 47 km w jedną stronę :( Wyjdzie ze 100 km wo obie strony z ewentualnym szukaniem miejsca gdzie znajduję się garaż z samochodem. Dojazd oględziny wyjdzie ze trzy godziny. A sprzedający na Allegro napisał, że Warszawa :( No nie wiem.
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

znow to auto wyroslo


super cena ;)
Awatar użytkownika
TQT
Posty: 1201
Rejestracja: 20 lutego 2009, 09:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TQT »

"Krąży, krąży złoty pieniądz" - biała piątka :P
marcnowax
Posty: 5
Rejestracja: 8 lutego 2012, 10:13
Lokalizacja: kace

Post autor: marcnowax »

siema,
dzięki za zainteresowanie. Kolega ją obejrzał i sobie podarowałem więc temat "geschlossen".
Awatar użytkownika
MIKUZZ
Posty: 216
Rejestracja: 9 stycznia 2011, 01:47
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Post autor: MIKUZZ »

TQT pisze:Oj masz jakieś inne mapy. Mi wyszło ponad 47 km w jedną stronę
Mapy te same, ale Pustelnika w Markach wziąłem pod uwagę. Nie doczytałem. Mój błąd. ;)

marcnowax - a czego nowego dowiedziałeś sie o tym egzemplarzu, ze odpuściłeś?
Szukałeś przecież samochodu do odbudowy (jeśli okaże się konieczna).
Ta piątka, to aż taki paździerz? Pytam, bo na pierwszy rzut oka nie wygląda.
marcnowax
Posty: 5
Rejestracja: 8 lutego 2012, 10:13
Lokalizacja: kace

Post autor: marcnowax »

Jak się w końcu dogadam z właścicielem to pojedzie na warsztat na sprawdzenie "nie na oko". Wątpliwości budzi prawy kielich dlatego proszę o fotę jak jest kileich oryginalnie pospawany u was.. Auto wg. papierów miało 14- właścicieli i wg. mnie żeby była na cacy trzebaby było pororobić w niej wszystko. Jest na obcych blachach, cena słabo do negocjacji i po prostu nie jestem 100% przekonany czy to właśnie ta renata na całe życie i czy właśnie w nią chce władować jeszcze raz tyle. Mam jeszcze dwie pod obserwacją i nie przypuszczam, że na którąkolwiek ktoś się z biegu rzuci:)
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Kielich był zgrzewany, nigdy spawany.
marcnowax
Posty: 5
Rejestracja: 8 lutego 2012, 10:13
Lokalizacja: kace

Post autor: marcnowax »

a mógłbyś machnąć fotkę (dla pewności kielich od strony pasażera) ?
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Nie mam R5:) Porównaj kielichy stronami i będziesz wszystko wiedział.
Ew. zrób trochę zdjęć tego GTE i ocenimy.
ODPOWIEDZ