Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Rysunek Twojej piąteczki

Czym jeszcze się zajmujesz, interesujesz...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3925
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Rysunek Twojej piąteczki

Post autor: Andzia »

Hey, chciałam puścić w eter jaki talent ma koleżanka a przy okazji może ktoś się skusi i skorzysta z jej oferty. R5 w ołówku nad łóżkiem w antyramie :) czemu nie.

Sandra maluje techniką ołówkową.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dla zainteresowanych kontakt :carlotora@gmail.com
Awatar użytkownika
MIKUZZ
Posty: 216
Rejestracja: 9 stycznia 2011, 01:47
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Post autor: MIKUZZ »

Przypomniałaś mi, że tym się jeszcze nie chwaliłem. :P
Jak znajdę aparat to pokażę Wam mój prezent urodzinowy, jaki dostałem ostatniego roku od koleżanki <prezent> .
Też coś w tym stylu - moja piątka naszkicowana ołówkiem! :ok:
Dziewczyna nie skończyła żadnej szkoły plastycznej, żadnych kursów - po prostu lubi sobie rysować. Nie stworzyła może arcydzieła, tu i tam można się przyczepić do szczegółów, ale za serducho, jakie włożyła w ten rysunek ma u mnie dożywotniego plusa! <przytul>
Karol

Post autor: Karol »

Coś nie ma chętnych, niebawem pokarzę moją Renie by pokazać jak Sandra rysuje REnatki:)
Może ktoś się zdecyduje jak zobaczy piątala :D

[ Dodano: 11 Kwiecień 2014, 08:42 ]
Obrazek
nie ma chętnych do uwiecznienia swojej reni na papierze za pomocą ołówka ??
powiem szczerze ze Renia na rysunku wygląda lepiej jak na zdjęciu
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3925
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

:) :okok:
Karol

Post autor: Karol »

promocja na rysunki :D tanio mozna wykonać rysunek swojej renatki lub innego własnego klasyczka :D
ODPOWIEDZ