Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Miedziana Góra 9

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Miedziana Góra 9

Post autor: Andzia »

wiem wiem po świętach więcej informacji ale ja z innym zapytaniem :) . Czy mogę jak w poprzednim roku zająć się pucharami. Medale niestety odpuszczam ale pucharami i dyplomami mogę się zająć tak samo jak w poprzednim roku. Jeżeli dostanę od administratorów zgodę to może uda mi się kogoś naciągnąć na wykonanie medali :) Więc czekam na informacje z waszej strony administratorzy kochani :) :lol:
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

Witam jak najbardziej jesli chcesz możesz działać :D
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

super, dzięki :). Jestem w kontakcie z Jarkiem J23G ogarniamy razem temat pucharów, medali, dyplomów oraz niektórych nagród :). Co do konkurencji to robimy takie same jak w poprzednim roku? czy coś dodajemy lub odejmujemy?. Ja bym była za dodaniem :) ale to już na spokojnie w czasie świąt sobie ogarnę i przedstawię moją ofertę :). Oczywiście każde, nawet najmniejsze wskazówki ze strony administratorów oraz moderatorów będą mi bardzo przydatne.

[ Dodano: 26 Maj 2014, 13:31 ]
Czy ma ktoś kontakt z Nikosiem? trzeba ruszyć temat koszulek. Napisałam na pw do niego ale cisza totalna.
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

a jakie konkurencje chcesz dodac ??
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Nic nie mam konkretnego na myśli ale fajnie by było zrobić coś takiego jak dwa lata temu "test z wiedzy i historii R5". Chyba Kabar test przygotował i dobra była z tym zabawa więc może i na ten rok też coś takiego ruszyć ?
Myślałam też o jakiś zabawach dla dzieciaków ale to ja już ogarnę, wezmę jakieś piłki, może bramkę czy jakieś takie pierdółki ale to już po za konkurencjami, tylko dla rozrywki.

[ Dodano: 1 Lipiec 2014, 21:56 ]
Puk puk, jest tam ktoś? ja w sprawach organizacyjnych do administratorów.
1. Takie same robimy konkurencje jak w poprzednim roku?
2. Zaprojektowałam już dyplomy więc czekam tylko na potwierdzenie i je drukuję.
3. Ja ogarniam też temat pucharów za jazdę sprawnościową po torze.
4. Jarek J23G daje kasę na medale i tak się z nim umówiłam, że ogarnę też medale.
5. Z kasy Jarka zostanie jeszcze parę złotych prawdopodobnie więc chciałam za to kupić dwie nagrody ale może lepiej będzie przelać tą kasę do Wasqa aby miał całą pulę pieniędzy do dyspozycji i sam coś kupił.

To na razie tyle. Proszę o jakąś informację zwrotną czy się zgada czy też nie.
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

tak konkurencje bez zmian

jak Masz pomysl na nagrode kupuj :D :D

ogolnie w tym roku malo wplat to nagrody slabsze beda :( mniej kasy do dyspozycji :(
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Wasq masz jakieś pomysły na nagrody? bo coś mogę kupić ale nie wiem co.
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

sam nie wiem co :( bede kombinowal i szukal co kupic :(

[ Dodano: 21 Lipiec 2014, 23:36 ]
ale mysle ze cos zwuazane z autami trzeba kupic
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

mi po głowie chodzą ciągle modele R5. Pewnie na fb widziałeś, taki właśnie dostałam od Knikscia na urodziny i frajda niesamowita. Składałam i malowałam przeszło tydzień więc tydzień dobrej zabawy a i teraz pięknie oko cieszy. Taki model kosztuje ok 89 zł bez farb. Farby trzeba nabyć oddzielnie to koszt jeszcze około 10 zł za kolor. Kurcze jak się ogarnę dzisiaj w pracy to może zdążę czegoś poszukać :). Linkę też zaprzęgłam do myślenia nad nagrodami :) to może wspólnie coś wykombinujemy.

[ Dodano: 23 Lipiec 2014, 12:18 ]
nie mam pomysłu :( a głowa zawalona bo dość że Gumijagody nie mam to jeszcze z czarną R5 Mańka problemy :(. Ja pitole jak nie przyjadę piątalem to się uduszę z rozpaczy. :zalamka: :zalamka:
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

w tym roku bedzie ciezko hahah


jest czwartek a ja nagrod nie mam :(

jutro cos kupowac bede :stres: :stres:
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Maniek ma 9 smyczy, chyba 12 kamizelek odblaskowych, skrobaczek do szyb też trochę oraz jak co roku chusteczki do szyb i zapachy. Zawsze to coś już będzie. J23G ma przywieść oryginalne breloki z salonu Renault ale to cicho sza bo nie chciał się chwalić. Jutro będę w Selgrosie więc luknę tez po pułkach i gdybym coś ciekawego znalazła to będę dzwonić do Ciebie.
ODPOWIEDZ