Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Opony 145

Wszystko to co nie dotyczy napędu

Moderator: Moderatorzy

djdred
Posty: 27
Rejestracja: 20 kwietnia 2014, 21:33
Lokalizacja: Gdynia

Opony 145

Post autor: djdred »

Witam, szukam jakiś opon do mojej R5 i mam dylemat, rozmiar 145 czy 155 ?
Pomijając ;p czy używki 6-7 letnie czy bieżnikowane. A może mix


ps. wiem wiem że na oponach się nie oszczędza itp ale muszę w tym roku na takich pośmigać, bo te co są to trzeba wywalić JUŻ. R5 będzie robić max 300-400 km w miesiącu i to tylko po mieście przy max 80km\h. Po prostu Renia to drugie auto :)
ps2. od dziś zbieram na odrestaurowanie mojej r5 :) (daje sobie 2 lata)
Awatar użytkownika
J23G
Posty: 563
Rejestracja: 6 maja 2011, 18:48
Lokalizacja: Kozienice

Post autor: J23G »

:( mysle ze takie opony to najlatwiej znalesc na jakims szrocie albo smietniku :(
Awatar użytkownika
MIKUZZ
Posty: 216
Rejestracja: 9 stycznia 2011, 01:47
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Post autor: MIKUZZ »

J23G pisze::( mysle ze takie opony to najlatwiej znalesc na jakims szrocie albo smietniku :(
:mysli: Dlaczego na śmietniku?? :szok:
A nie można normalnie?
http://allegro.pl/4x-nowe-opony-letnie- ... 42861.html
4 opony za 380 zł + 20 zł za transport => 100 zł za nową (3 letnią), nieużywaną oponę.
Lepsze to, niż zginąć na drzewie/latarni po efektownym poślizgu. :P

A do powolnego "turlania się" po mieście starczą pewnie nawet takie za 330 zł (z przesyłką):
http://allegro.pl/4x-letnie-opony-biezn ... 03853.html
djdred
Posty: 27
Rejestracja: 20 kwietnia 2014, 21:33
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: djdred »

Mam jeszcze małe pytanie.
Mam do wymiany 4 gumy\tuleje przód od stabilizatora (chyba dobrze to opisuję). W sklepach występują jako tuleje, gumy, poduszki i mają różne kształty itp już sam nie wiem co wybrać. Może pomożecie ?
Awatar użytkownika
TQT
Posty: 1201
Rejestracja: 20 lutego 2009, 09:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TQT »

W sklepach występują jako tuleje, gumy, poduszki i mają różne kształty itp już sam nie wiem co wybrać.
Drążki a często i obejmy gum stabilizatora mają różne średnice w zależności od wersji. Najlepiej chyba zabrać do sklepu drążek i obejmy i na miejscu dobrać odpowiednie gumy. Chyba, że poradzisz sobie z pomiarami średnic drążka i obejm :) .
Awatar użytkownika
tommies
Posty: 1474
Rejestracja: 5 maja 2008, 09:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tommies »

0.9 i 1.1 najczęściej bez stabilizatora. 1.4-1.7 GTX 21mm GTT GTE 22mm zewnętrzna zawsze 22 to co jest w katalogach 23 mm to do Rapida z silnikiem 1.9D
djdred
Posty: 27
Rejestracja: 20 kwietnia 2014, 21:33
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: djdred »

a ja mam 1.6 D :)
Awatar użytkownika
tommies
Posty: 1474
Rejestracja: 5 maja 2008, 09:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tommies »

I tu mnie masz - nie pamiętam, a miałem :)
djdred
Posty: 27
Rejestracja: 20 kwietnia 2014, 21:33
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: djdred »

Ha ;p
ODPOWIEDZ