Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Witam serdecznie!

Czyli zanim zaczniesz pisać posty...

Moderator: Moderatorzy

lucasso83
Posty: 21
Rejestracja: 29 maja 2014, 22:16
Lokalizacja: Brodnica

Witam serdecznie!

Post autor: lucasso83 »

1,5 miesiąca temu stałem się szczęśliwym posiadaczem Renault 5 z 1987 roku. Jest to podstawowa wersja Five z silnikiem 1.1. Mimo tego, że jest to malutki silniczek, uwielbiam przejażdżki moją Piątką, gaźnikowe silniki mają w sobie to coś... Co dla mnie ważne, silnik nigdy nie wdychał gazu, pewnie dlatego nadal jest w niezłej kondycji jak na swoje 27 lat.

O zakupie piątki zadecydowało kilka względów. Głównym powodem zakupu było to, że zapragnąłem mieć auto, które zaprojektował Marcello Gandini - jak dla mnie człowiek legenda. Co tu dużo pisać, wystarczy rzucić kilka nazw jego dzieł: Lancia Stratos, Bugatti EB110, Cizeta Moroder, Lamborghini Miura, Countach, Diablo... Póki co cała ta samochodowa extraklasa jest poza moim zasięgiem, ale na Piątkę mogę sobie pozwolić :)
Poza tym chciałem mieć autko z charakterem służące do przejażdżek za miasto.

Po szybkim przekonaniu żony, że taka "zabawka" jest mi niezbędna, zakup doszedł do skutku!

Witam wszystkich fanatyków motoryzacji z duszą ;)
Łukasz
Awatar użytkownika
TQT
Posty: 1201
Rejestracja: 20 lutego 2009, 09:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TQT »

Witaj wśród nawiedzonych :)
lucasso83
Posty: 21
Rejestracja: 29 maja 2014, 22:16
Lokalizacja: Brodnica

Post autor: lucasso83 »

Witam!

Mimo, że dopiero raczkuję w temacie Piątek, to mam nadzieję szybko nadrobić zaległości. Przyznam, że miłość do tych samochodów nie pojawiła się dopiero w momencie zakupu. Od czasów podstawówki wzdychałem na widok Piątek, nie miało znaczenia czy to była wersja 1.1 czy mocarne 1.4 Turbo. Ostre linie nadwozia modne w latach 80 po prostu mnie urzekły.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Witam na forum nie ocenionych a czasami nie docenionych maniaków R5. :P
ODPOWIEDZ