Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

1.4 Ktoś coś wie?

Wrzucamy tutaj auta znalezione w sieci, multimedia, ogloszenia, aukcje itp...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
LuziK
Posty: 235
Rejestracja: 22 lipca 2012, 21:28
Lokalizacja: Kozienice

1.4 Ktoś coś wie?

Post autor: LuziK »

http://olx.pl/oferta/renault-5-3-drzwi- ... c804b216ea

Takie autko, znajomy się przymierza do niego, może ktoś coś wie czy to klubowy> czy nie?
Miedziana Góra 2014
I Ślepy slalom
III Na torze

Miedziana Góra 2013
I Ślepy slalom
III Na torze

Miedziana Góra 2012
II Ślepy slalom
Awatar użytkownika
MIKUZZ
Posty: 216
Rejestracja: 9 stycznia 2011, 01:47
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Post autor: MIKUZZ »

Ja nie wiem i chyba nie powinienem się wypowiadać, bo za słabo znam się na samochodach.
Choć na I-wszy rzut oka nie wygląda źle. Fabryczne nalepki na obu bokach są, przód wydaje się być równo spasowany, cena się zgadza... ;)

Ale po 8 miesiącach wróciła biała pięciodrzwiówka z Częstochowy. Tyle, że wróciła trochę droższa (może OC się doliczyło? :P )

http://olx.pl/oferta/renault-r5-CID5-ID ... 13e45e5f9e

Była o niej mowa już wtedy:
http://www.klubrenault5.pl/viewtopic.php?t=10629

Ma ładne felgi i wygląda nieźle. Za to należy się nieco więcej. Tylko, czy to "nieco" nie jest za duże? Kwestia głębokości kieszeni kupującego... luzik
Awatar użytkownika
tommies
Posty: 1474
Rejestracja: 5 maja 2008, 09:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tommies »

Ta z Częstochowy, to albo szczepan, albo po naprawach blacharskich.
Poza maniakami naszego pokroju, nikt dla przyjemności zderzaków i atrapy nie zmienia.

Co do tego Primusa za 900, to można by zaryzykować i zobaczyć, ale sądząc po zdjęciach jest już trochę korozji.

Do niedawna była ładna GTRka z Kielc. Wystawiona za 3400 chyba, ale na zdjęciach wyglądała naprawdę sensownie. O ile pamiętam, to była z Kielc. Można by podczas zlotu pojechać i dokonać inspekcji, bo nie przypuszczam aby za tyle się sprzedała. Ogłoszenie mam gdzieś do PDFa zapisane, więc namiar są. Tyle że na pracowym kompie, więc dopiero za parę dni.
Jak gość zobaczy stado piątek, to będzie wiedział, że nie ma co czarować - będzie inspekcja jak pod mikroskopem :radocha:
Awatar użytkownika
krzysiek3452
Posty: 27
Rejestracja: 16 listopada 2013, 18:33
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: krzysiek3452 »

Ta za 900 stoi w Gdyni, więc jak ktoś coś to pisać, sam chyba z ciekawości podjadę, bo też Primus i może jakieś graty ma właściciel :D
Citroen XM 3.0 V6 91'->Alfa Romeo 156 1.9 JTD 01'->Renault Super5 TR 1.4 88'
Obrazek
Awatar użytkownika
maczoo
Posty: 109
Rejestracja: 16 maja 2014, 17:02
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: maczoo »

Krzysiek jak będziesz jechał daj znać - jestem 5km od miejsca tego samochodu do środy. Dziś mi nawet pasuje :) Na PW numer do mnie.
ODPOWIEDZ