Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

wlew paliwa

Wszystko to co nie dotyczy napędu

Moderator: Moderatorzy

wojciechz
Posty: 12
Rejestracja: 24 stycznia 2013, 15:24
Lokalizacja: Jas³o

wlew paliwa

Post autor: wojciechz »

Witam !!! Proszę o podpowiedz czy korek wlewu da się zamontować bez wspawywania zestawu naprawczego takiego jaki ma do sprzedania kolega PREZES w dziale sprzedam . Mam ochotę odkupienia od niego z tym , że w mojej Reni wlew jest zdrowy nie skorodowany szkoda niszczyć oryginał wspawując zestaw naprawczy . Może ktoś przerabiał temat i wie jak to wygląda . Pozdrawiam !!!
Awatar użytkownika
TQT
Posty: 1201
Rejestracja: 20 lutego 2009, 09:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TQT »

Czemu chcesz wspawać reparaturkę skoro masz, jak sam napisałeś zdrowy wlew? Doprawdy nie rozumiem. :)
wojciechz
Posty: 12
Rejestracja: 24 stycznia 2013, 15:24
Lokalizacja: Jas³o

Post autor: wojciechz »

Właśnie nie chcę wspawywać reperaturki i niszczyć oryginału . Tylko kolega Prezes nie wie czy ten korek będzie pasował do 5 bo on go kupował do 11 i podpowiedział mi żebym zapytał na forum może ktoś będzie wiedział . :)

[ Dodano: 17 Wrzesień 2014, 21:21 ]
Właśnie nie chcę wspawywać reperaturki i niszczyć oryginału . Tylko kolega Prezes nie wie czy ten korek wlewu paliwa będzie pasował bez przeróbki do 5 bo on go kupił do 11 i podpowiedział mi żebym zapytał na forum może ktoś będzie wiedział .
Krzysiek92
Posty: 178
Rejestracja: 25 listopada 2010, 13:10
Lokalizacja: Wsola

Post autor: Krzysiek92 »

Kolego korek z dwoma kluczykami nowy kupisz za 30 zł wiec nie wiem po co kombinujesz
Awatar użytkownika
TQT
Posty: 1201
Rejestracja: 20 lutego 2009, 09:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TQT »

Kolego korek z dwoma kluczykami nowy kupisz za 30 zł wiec nie wiem po co kombinujesz
Popieram :) Też nie wiem po co skoro wlew jest nie zardzewiały, co oryginał, to oryginał :)
wojciechz
Posty: 12
Rejestracja: 24 stycznia 2013, 15:24
Lokalizacja: Jas³o

Post autor: wojciechz »

nie kumacie o co chodzi zobaczcie do działu sprzedam to nie jest zwykły korek tylko sportowy i chcę wiedzieć czy będzie pasował do oryginalnego wlewu czy trzeba przerabiać decyt :)
Awatar użytkownika
TQT
Posty: 1201
Rejestracja: 20 lutego 2009, 09:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TQT »

ie kumacie o co chodzi
:)

Kumam :) ale dalej nie wiem po co. Przecież to mocy nie doda, a możę? :)

Zresztą zrobisz, jak uważasz. :)
wojciechz
Posty: 12
Rejestracja: 24 stycznia 2013, 15:24
Lokalizacja: Jas³o

Post autor: wojciechz »

masz racje mocy to nie doda , mocy jest wystarczająco dla mnie bo mam GTX-a , ale chodzi o aspekt wizualny :)
ODPOWIEDZ