Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

czujnik cisnienia

O wszystkim i o niczym...

Moderator: Moderatorzy

Prezes
Posty: 114
Rejestracja: 10 marca 2012, 09:00
Lokalizacja: stalowa wola

czujnik cisnienia

Post autor: Prezes »

kupiłem zegary z wersji turbo i niestety sprzedający nie miał do nich czujnika ciśnienia oleju jaki ma być może ktoś ma na sprzedaż? oraz czy podejdzie bo mam od r 19 16v
Awatar użytkownika
TQT
Posty: 1201
Rejestracja: 20 lutego 2009, 09:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TQT »

Oryginału Jaegera nie kupisz :( Nie wiem jaki jest w 19 16V ale do zegarów od GTT musisz mieć dwa sygnały z czujnika jeden do lampki braku ciśnienia a drugi do wskaźnika ciśnienia oleju.
Mam nadzieję, że elektronikę w zegarach masz OK.
Tam siedzi układ scalony o którym nikt nic nie wie (brak danych katalogowych), a który nie zawsze działa tak, jak trzeba. Mam trzy zegary do GTT i żaden nie działa tak, jak powinien :(
Prezes
Posty: 114
Rejestracja: 10 marca 2012, 09:00
Lokalizacja: stalowa wola

Post autor: Prezes »

co do zegarów jeszcze nie wiem po dopiero po niedzieli je dostane jeździł w 18 turbo
czujnik wkręciłem tutaj w miejsce tego co był tylko do lampki
Obrazek
i teraz pytanie czy ten przewód od tamtego czujnika mam zmienić kostkę i wpiąć do obecnego czujnika i będzie mi obsługiwał także lampkę?
Awatar użytkownika
TQT
Posty: 1201
Rejestracja: 20 lutego 2009, 09:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TQT »

Ten czujnik jest tylko na wskaźnik ciśnienia - jest zdaje się jednopinowy (specjalnie dobrze na fotce nie widać).
czy ten przewód od tamtego czujnika mam zmienić kostkę i wpiąć do obecnego czujnika i będzie mi obsługiwał także lampkę
Wybacz ale nie bardzo rozumiem, co napisałeś :(
Prezes
Posty: 114
Rejestracja: 10 marca 2012, 09:00
Lokalizacja: stalowa wola

Post autor: Prezes »

jest 1 pinowy wiec czujnik od lampki gdzie mam wkręcić?
Robcio_GTT

Post autor: Robcio_GTT »

Jak pisał TQT musisz mieć 2-pinowy.
Prezes
Posty: 114
Rejestracja: 10 marca 2012, 09:00
Lokalizacja: stalowa wola

Post autor: Prezes »

kurde ma ktos taki? ten jezdzil w 19 i wszystko dzialalo pewnie byl drugi tylko do lampki
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

lampka lampka

cisnienie cisnieniem


na lampke jest 1 pinowy od fronta

a czujnik cisnienia jest (juz nie pamietam dokladnie gdzie ale w innym miesjcu)
Prezes
Posty: 114
Rejestracja: 10 marca 2012, 09:00
Lokalizacja: stalowa wola

Post autor: Prezes »

dzięki za pomoc już wszystko wiem co i jak

[ Dodano: 17 Listopad 2014, 17:50 ]
dostalem takie foto
http://i.imgur.com/xtDKNYc.png
ale niestety czujnika od lampki tam nie da sie wkrecic gdzie pokazuje foto o otwor jest duzo wiekszy
ODPOWIEDZ