Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Amortyzatory tył R5

Wszystko to co nie dotyczy napędu

Moderator: Moderatorzy

djdred
Posty: 27
Rejestracja: 20 kwietnia 2014, 21:33
Lokalizacja: Gdynia

Amortyzatory tył R5

Post autor: djdred »

Witam.
Mam mały problem ponieważ, moje amortyzatory tylne mają po 13% :( Czas je wymienić i nie idzie dostać do R5 nowych prócz dość drogich po 100zł sztuka + wysyłka itp. Czytałem kiedyś że można dopasować od innego auta ale nie pamiętam od jakiego, czy to prawda ?
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

Moge Ci zalatwic nowki sztuki z gwarancja po 75 szt
Awatar użytkownika
iparts
Posty: 17
Rejestracja: 26 marca 2013, 12:28
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: iparts »

Jaki masz silnik w tej R5? Jeśli chcesz, to tutaj masz:

http://www.iparts.pl/auto/renault,5-122 ... 3-556.html
Wybierz sobie odpowiednią wersję silnikową, następnie wybierz Zawieszenie -> Amortyzatory i powinieneś bez problemu znaleźć to co Cię interesuje.
Zapraszamy forumowiczów do internetowego sklepu z częściami - http://www.iparts.pl/auto/renault,93.html
ODPOWIEDZ