Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

dzień dobry

Czyli zanim zaczniesz pisać posty...

Moderator: Moderatorzy

cinoslaw
Posty: 12
Rejestracja: 1 maja 2014, 18:21
Lokalizacja: Brodnica

Post autor: cinoslaw »

eee no to ładnie, aż mi ciężko uwierzyć w takie przyrosty, noi ciekaw jestem ile wsstanie jest nadmuchać seryjna sprężarka. no to mam mały dylemat ,bo ja chcę uzyskać jakieś +30km, tylko że wtrysk obniżyłby troszku spalanie.

[ Dodano: 3 Styczeń 2015, 19:02 ]
czy ktoś wie coś o numerach VIN nabijanych na budzie babci?.. gdzie są??..
bo ja niegdzie nie moge znaleźć , mam tylko te aluminiowe tabliczki.
RYCHO35
Posty: 1052
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:45
Lokalizacja: Bytom

Post autor: RYCHO35 »

num vin zależą od rocznika auta ale u ciebie powinny być na podłodze bagażnika po prawej stronie, bywały też pod fotelem pasażera na wzmocnieniu poprzecznym ale to raczej w starszych wersjach babci

co do przyrostu 30 KM to seryjna turbina powinna dać rade bez problemu tymbardziej jeśli dałbyś wtrysk i intercooler
Intel
Posty: 99
Rejestracja: 15 marca 2010, 03:28
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Intel »

Witam Serdecznie kolejnego alpiniarza :) Co do vinu ja np we wszystkich 4 alpinach mam na belce pod fotelem pasażera ! Jeżeli będziesz potrzebował jakieś czesci to pisz śmiało ! Pozdrawiam
cinoslaw
Posty: 12
Rejestracja: 1 maja 2014, 18:21
Lokalizacja: Brodnica

Post autor: cinoslaw »

no to świetnie:) alpinke jjuż prawie rozebrałem . i tak jak mówiłem blachy są w bardzo dobrym stanie, wiem z poprzedniego projektu że moje prace będą trwały cyklicznie, postaram się od czasu do czasu zamieścić coś na forum. jeśli da się uzyskać na na gaźniku i garettcie tb03 uzyskać te 30km na + to nie będę bawić się w wtryski ecumastery i koszty z tym związane. Może ktoś podpowie jak ustawić turbo i dawke paliwa?.... Napewno nie obejdzie się bez zamontowania EGT i wskaźnika doładowania.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
MIKUZZ
Posty: 216
Rejestracja: 9 stycznia 2011, 01:47
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Post autor: MIKUZZ »

Cześć Irenka!
Awatar użytkownika
TQT
Posty: 1201
Rejestracja: 20 lutego 2009, 09:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TQT »

Witam z krakowa:P
Witaj :) Tak hobbistycznie, czy posiadasz "piatala"? :)
ODPOWIEDZ