Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Miedziana Góra 2015- 17-18-19 lipca 2015

Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3942
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Na campingu słońce prazy niemiłosiernie, chyba 40stopni jest więc stroje kąpielowe wskazane.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3942
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Piątek zaliczony. Wszystkie ekipy dotarły bez komplikacji. Jutro a raczej już dzisiaj czekamy na ostatnie ekipy czyli Rosica, Luzikowego piatala a Krysiun nadal pod znakiem zapytania. Oby cała trójca dotarła. O 10 tej robię pobudek a o 11tej zaczynamy cała zabawę. Na porannym apelu kolejno odlicz.
Awatar użytkownika
krysiun
Posty: 1660
Rejestracja: 2 lutego 2010, 22:25
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: krysiun »

Przybyliśmy cali i zdrowi do domu - odmeldowujemy się - brzuszek też :) Dzięki za jak zwykle super spotkanie z Najlepszą ekipą pod słoncem do zobaczenia za rok albo i szybciej :) Re5pect :) SUPEEEEER było was wszystkich zobaczyć :) trochę na wariata ale ważne ze się udało i synek był wyrozumiały ;) Dziękujemy za bardzo fajne gadżety i podziękowania dla Wszystkich co się przyczynili aby ten zlot był jeszcze bardziej wyjątkowy niż poprzednie.

Pozdrawiamy wszystkich i życzymy super ogniska ( mam nadzieję ze już u Was nie pada) i spokojnego powrotu do domów. Trzymajcie się !!!!

Zaraz wrzucę jakieś filmiki na youtube :)

Filmik - sorki za brak dzwieku zapomniałem włączyć mikrofonu i za te informacje z GPS również zapomniałem ale wyłaczyć... za rok się poprawię

https://www.youtube.com/watch?v=HLPwFIbvVFo
R5 1.4 - GTT




GG: 645045
Awatar użytkownika
TQT
Posty: 1201
Rejestracja: 20 lutego 2009, 09:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TQT »

Bardzo bardzo dziękujemy i ruszamy spać :foch:
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3942
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Niestety wyjątkowy i niepowtarzalny zlot powoli zbliża się do końcach. Ostatnia ekipa z ogniska właśnie została przegoniona przez deszcz... Luzik, Kurylek, ManiekR5 i ja. Zaczyna switac więc kolorowych słów.
Szacunek dla Krysiuna i Gosi, dziękujemy za niespodziankę choć i tak wszyscy uczestnicy wiedzieli że będziecie bo zlot bez Krysiuna to nie zlot. :) Idę spać. Dziękuję za dzisiejszy dzień. :P :radocha:
Awatar użytkownika
TQT
Posty: 1201
Rejestracja: 20 lutego 2009, 09:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TQT »

Dojechaliśmy do domu 0koło 3.30. Ale chyba na razie już nie pojeździmy. Zdaje się, że turbina będzie raczej do remontu :( Cóż, uroki GT turbo :(
Jeszcze raz pozdrawiamy i dziękujemy z super atmosferę :)
macky
Posty: 404
Rejestracja: 5 lutego 2010, 17:49
Lokalizacja: Gr±dy

Post autor: macky »

Moja rodzinka też juz w domu
Dziekujemy wszystkim za miłe towarzystwo i dobrą zabawę, organizatorom za wsadzony trud
jeszcze raz dzieki i do zobaczenia za rok
Awatar użytkownika
J23G
Posty: 563
Rejestracja: 6 maja 2011, 18:48
Lokalizacja: Kozienice

Post autor: J23G »

Cała nasz ekipa tez juz w domu :radocha:
Szybkie przepakowanie i urlop na mazurskich jeziorach :)
Dziekuje wszystkim za wspaniały zlot i super spędzone wspólnie wieczory. Bardzo wyjątkowy i udany zlot.
Do zobaczenia wkrótce luzik :okok:
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3942
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

A my aby tradycji stało się zadość, jesteśmy na stacji na zurku. Deszcz leje a my bez ładowania. Trzymajcie za nas kciuki ;) p
Awatar użytkownika
krysiun
Posty: 1660
Rejestracja: 2 lutego 2010, 22:25
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: krysiun »

Dzięki - Andzia :)
R5 1.4 - GTT




GG: 645045
Awatar użytkownika
maciek od iwony
Posty: 1152
Rejestracja: 3 lutego 2010, 10:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: maciek od iwony »

Ja też już w domu.Dziękuję wszystkim za super imprezę.
Awatar użytkownika
kurylek
Posty: 316
Rejestracja: 4 sierpnia 2010, 14:19
Lokalizacja: W³oc³awek/Wawa

Post autor: kurylek »

Ja też już w domu. Dzięki za super weekend, było naprawdę świetnie. Do zobaczenie mam nadzieje wcześniej niż za rok!
Radek
Posty: 200
Rejestracja: 7 lutego 2011, 07:23
Lokalizacja: Warszawie¶

Post autor: Radek »

My z Krysią również dojechaliśmy.
Jesteśmy baaardzo zadowoleni i zachwyceni. Spotkanie Was wszystkich i niezwykła zlotowa atmosfera dała nam naprawdę wiele radości.
Dziękujemy bardzo.

P.S.
Andzia, Viola, KKrasnal, Maniek - deszcz rozgonił nas do aut i nie pozwolił nam się pożegnać.
Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i liczę, że może uda nam się spotkać wcześniej niż na przyszłorocznym zlocie.
MOPEL1
Posty: 124
Rejestracja: 14 stycznia 2008, 20:29
Lokalizacja: KATOWICE

Post autor: MOPEL1 »

Dzięki wszystkim jak zwykle zlot był super :radocha:
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3942
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Melduje poslusze ze juz jestesmy w domu od jakis 10ciu minut. Na jednym akumulatorze dalismy rade dojechac choc ostatnie 40 km juz wszystko opadalo. Predkosiomierz pokazywal ze jedziemy 30-50 km\h.
ODPOWIEDZ