Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Witam wszystkich...Renault 5 TR do kanibalizacji

Czyli zanim zaczniesz pisać posty...

Moderator: Moderatorzy

abdank
Posty: 26
Rejestracja: 8 lutego 2015, 17:30
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: abdank »

:) Od razu poprawiłeś mi humor... Dzięki

[ Dodano: 27 Marzec 2015, 23:44 ]
Może to naiwne pytanie, ale od wczoraj nie jestem w stanie wysłać żadnej wiadomości na PW w forum... Cały czas wiadomości mam w skrzynce "do wysłania". Ktoś wie może o co chodzi?
RYCHO35
Posty: 1052
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:45
Lokalizacja: Bytom

Post autor: RYCHO35 »

a ja dostałem meila z info ze mam jakąś prywatną wiadomość a jak chcę ją sprawdzić to się okazuje ze jej nie mam :mysli:
abdank
Posty: 26
Rejestracja: 8 lutego 2015, 17:30
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: abdank »

No a ja do ciebie z 10 maili wysłałem w spr gaźnika :(
RYCHO35
Posty: 1052
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:45
Lokalizacja: Bytom

Post autor: RYCHO35 »

może dojdą, kiedyś księgowa wysłała mi meila i dotarł po 18 dniach :uoee:
abdank
Posty: 26
Rejestracja: 8 lutego 2015, 17:30
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: abdank »

napisz w spr gaźnika : j.czupryniewicz@wp.pl
Awatar użytkownika
Patencik1987
Posty: 992
Rejestracja: 31 maja 2014, 12:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Patencik1987 »

macky pisze:da sie przerobić. Zmieniasz kolektory dokładasz machaniczna pompe paliwa zamiast elektrycznej i chyba tyle
Albo dać elektryczną pompkę + regulator ciśnienia i problem z głowy,pompka przez przekaźnik i zapominasz o mechanice

[ Dodano: 30 Kwiecień 2015, 12:18 ]
tommies pisze:podobno na pewno ;)
Wszystkie pompki elektryczne w R5 były takie same - niezależnie czy 1.4 mono, GTX, GTE Czy GTT :)
Ja nie twierdze, że się nie da, tylko że trzeba by dostosować odpowiedni regulator ciśnienia lub inne rozwiązanie. O ile mnie pamięć nie myli to wydajność takiej pompki to około 150l / min
Na alledrogo masz pompki do gaźników 0,2-0,4 bara dla których wydajność jest 90l i nie trzeba do nich regulatora ciśnienia paliwa.Są pompki elektromagnetyczne i wirnikowe,wybór należy do ciebie.Pompki te są zewnętrzne więc montujesz ją gdzieś koło zbiornika najlepiej z jakąś osłoną żeby nie syfiła się podpinasz kabloteke wraz z przekaźnikiem i po kłopocie
ODPOWIEDZ