Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Miedziana Góra 10

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Miedziana Góra 10

Post autor: Andzia »

Moi drodzy, chyba czas założyć posta na temat Miedzianej Góry 10 więc i to czynię. Chciałabym aby ten temat prężnie się rozwijał i aby osoby zaangażowane tutaj pisały swoje za i przeciw aby było to ogólnodostępne dla administratorów oraz moderatorów.
Może w ten sposób uda nam się uniknąć niedomówień i usprawnić cały przebieg organizacyjny przed i w trakcie X Zlotu.

Chcąc odciążyć troszeczkę Wasqa, który dzielnie przez ostatnie dwa zloty sam ogarniał sprawy przed i w trakcie zlotowe postanowiłam prężnie zadziałać. Wstępnie co udało mi się pozałatwiać, Wasq i Kabar otrzymali w sprawozdaniu. Czekam teraz jedynie na Waszą zgodę czy mogę faktycznie tym się zająć i czy mogę liczyć na pomoc finansową w wysokości 500zł.
Te 500zł chciałabym przeznaczyć na takie rzeczy jak: tort, szampan kiełbaski, ketchyp, musztarda, talerzyki, grafika oraz nocleg dla fotografa.
Pewnie, że można by było bez tego zorganizować zlot ale jeżeli mam sponsora który daje nam świetne i grube nagrody to dlaczego tego nie wykorzystać i nie dać czegoś od nas dla uczestników zlotu.
Chciałabym usłyszeć konkretnie Wasze zdanie na tematy:
1. Czy mogę liczyć na 500zł ze składek zlotowych
2. czy zgadzacie się na nagrody jakie wysłałam w sprawozdaniu
3. czy wyrażacie zgodę na konkurencje dla pań
Te trzy punkty czekają na szybką akceptację gdyż bez tego nie mogę ruszać z zamówieniem dyplomów, medali a nawet nagród.
Wstępnie to tyle. Czekam na Wasze sugestie, spostrzeżenia, rady.
Pozdrawiam
Andzia
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

Witam tak dostaniesz 500

Tylko według mn8e nie kupuj kiełbasy

1 nie każdy je
2 zaraz będą marudzić ze nie taka ze nie dobra itd...

Wiem bo raz bezpośrednio od producenta załatwiłem koszyk wielki kiełbasy dobrej w dobrej cenie a później i tak za plecami marudzila ze taka była a nie taka itd...
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Piwo, dużo piwa :D:D A jak się napiją to każda kiełbasa będzie dobra, byle z grilla. :D

Jak ktoś nie je - jego sprawa, jak ktoś nie pije - też jego sprawa. Nie będziemy zmuszać :)

Trzeba też pomyśleć o grillu. Wasq kupował co roku więc pewnie i w tym trzeba będzie, chyba że na miejscu będzie jakiś.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

A widzisz i już dobra rada :). Czyli ogólnie nic z mięsa do grila czy może jakieś takie pudełko (2,5 kg) mieszanki z kurczaka (udka, skrzydełka) lub może karkówka. Tak tylko symbolicznie aby było.

Ok, a co z pkt 2 i 3?
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

Tak zgadamy się na punkt 2 oraz 3

Ja zmieniam prace i nie wiem czy uda mi się coś gratisów załatwić zobaczymy
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

ok świetnie, czyli wstępne ustalenia są więc mogę działać.

Unikorn- nie wiem czy tu zaglądasz jeszcze czy już totalnie nie ale ugadywaliśmy się na fb że podrzucisz mi opaski odblaskowe z koła. Czy nadal to aktualne? jeśli tak to czy możesz już mi je przesłać czy może przyjedziesz na zlot i je przywieziesz osobiście?
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Nie wiem dlaczego, ale nie mogę odnaleźć historii przed zlotem 2014. Potrzebuję listę uczestników, czy ktoś mógłby mi podesłać? niechciej@wp.pl
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Wasq, mam pytanko, czy nie można zmienić terminu wpłaty na zlot. 15 czerwca to ponad miesiąc przed zlotem więc nie ma co ludzi straszyć bo podejrzewam, że jak napiszesz termin wpłat do końca czerwca to będzie elegancko. Pewnie tak czy inaczej ktoś będzie pytał już w lipcu czy może dopłacić.
Teraz jak mamy wszystko ogarnięte to tak naprawdę to mogą jakieś niedobitki płacić gotówką na zlocie nawet ale to już w sytuacji baaardzo wyjątkowej. (myślę tutaj np o Krysiuniu co się zastanawia i to baardzo, bo nie wie czy na zlot czy na porodówkę pojedzie). Jak się okaże, że nie rodzi to z dnia na dzień dopiero by przyjechał.
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

Ty masz ogarnięte ja też chialem coś z okazji zlotu załatwić


Zawsze był termin na miesiąc przed od 10 zlotów to po co to zmieniać

Nie ma sensu przesadnie przyzwyczajac

Lepiej lekko trzymać rygor


patrząc na inne kluby oni chcą mieć pozamykane wpłaty na 2-3 msc przed złotem


Pozatym sytuacje awaryjne zawsze były i są i nigdy nie robiłem problemu z wplata po terminie lub nawet na zlocie wiec spokojnie
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Ok, kulminacja wpłat i tak była dopiero w czerwcu więc jeszcze nie panikujemy, głowa do góry, myślenie pozytywne i wszystko będzie dobrze. ;)
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Jak zlot ogarnięty to bierz się za gumijagodę :)
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

:figielek:

Sprawdź Kabar proszę tą wpłatę Ufo bo chłopak zapłacił chyba w grudniu za domenę 2014 i 2015r i nie świeci się na żółto (złoto).
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Nie mam w grudniu takiej wpłaty. Może niech on się odezwie i powie kiedy i ile wpłacił. Ew prześle dowód wpłaty.

Na pewno nie płacił jak robiłem zrzutkę za domenę i serwer na ten rok.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Ufo kasę puścił 27 listopada, sprawdź koniec listopada w takim razie. Pisał o tym w poście :sprawy organizacyjne: i nawet mu nr konta podawałeś.
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

On klawiatury nie ma że adwokata potrzebuje? Mógł się odezwać do mnie.
DObra - to raczej nie jest temat o ufo i jego problemach. Zmieniłem mu kolor i wróćmy do tematu złotu.
ODPOWIEDZ