Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Ogłoszenie dot. Miedzianej!!!!!!!

Awatar użytkownika
Linka^
Posty: 359
Rejestracja: 4 lutego 2010, 12:12
Lokalizacja: Kielce

Ogłoszenie dot. Miedzianej!!!!!!!

Post autor: Linka^ »

Ogłoszenie duszpasterskie ;)

W związku z tym, że co roku pół piątkowego wieczoru ucieka mi (Wam po części też, bo musicie latać po dowody itp.) na rejestrację na kempingu, przy 10 spotkaniu wreszcie przyszło mi do głowy, żeby to trochę usprawnić. Oczywiście bez Waszej pomocy ani rusz, dlatego bardzo Was proszę o przesyłanie do mnie (najlepiej tu na pw) danych:
imię i nazwisko
adres zameldowania
pesel
nr dowodu
marka i model oraz nr rej auta
skład załogi
ilość noclegów


Lista ta zostanie również wykorzystana (oczywiście dane wrażliwe zostawię dla siebie ;) ) do przydzielenia numerów startowych oraz do wyników konkurencji.

Także jeszcze raz bardzobardzo Was proszę o pomoc :lol:
Ostatnio zmieniony 1 stycznia 1970, 01:00 przez Linka^, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany