Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

SILNIK K4M 862 RENAULT CLIO III 1.6 16V GT 130 KM??

Jednostki wolnossące i doładowane, serducha renatek :-)

Moderator: Moderatorzy

walkus
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2015, 19:55
Lokalizacja: pruszków

SILNIK K4M 862 RENAULT CLIO III 1.6 16V GT 130 KM??

Post autor: walkus »

Drodzy klubowicze,
Jestem właścicielem5 II generacji z silnikiem 1.4 i powoli zastanawiam się nad swapem. Ostatnio wpadł mi w oko silnik 1.6 od clio III i zastanawiam się czy ciężko go tam będzie wstawić. Jest to SILNIK K4M 862 RENAULT CLIO III 1.6 16V GT 130 KM. A może polecacie inne silniki. Kluczowe dla mnie jest, aby przekładka była jak najłatwiejsza. Co za tym idzie trzeba by zmienić pewnie inne elementy układu napędowego. Może mi ktoś pomóc?
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

100 w lape i zapraszamy na zlot tutaj sie dowiesz duuzo :) co warto czego nie warto
ODPOWIEDZ