Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Witam wszystkich i każdego z osobna

Czyli zanim zaczniesz pisać posty...

Moderator: Moderatorzy

Quo Vadis
Posty: 18
Rejestracja: 10 sierpnia 2015, 19:08
Lokalizacja: Chrzanów

Witam wszystkich i każdego z osobna

Post autor: Quo Vadis »

Jestem tu nowy , a to dlatego że, zakupiłem "piąteczke" ale jeszcze jej nie odebrałem / jestem za granicą/ końcem miesiąca sierpnia mam odebrać . Prawdopodobnie będzie coś przy niej do zrobienia na pewno jakieś części potrzebne będą , na razie zagłębiam się w lekturę Forum, pozdrawiam Ryszard :)
macky
Posty: 404
Rejestracja: 5 lutego 2010, 17:49
Lokalizacja: Gr±dy

Post autor: macky »

Witam
AGA
Posty: 87
Rejestracja: 5 lutego 2010, 18:18
Lokalizacja: Gr±dy

Post autor: AGA »

Witaj
Quo Vadis
Posty: 18
Rejestracja: 10 sierpnia 2015, 19:08
Lokalizacja: Chrzanów

Post autor: Quo Vadis »

A tak przy okazji , mam prośbę coby się ujawnili posiadacze podobnych 'renówek" z Małopolski i okolic , będę wdzięczny
PS za przywitania serdeczne dzięki
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Ujawniać się nie muszą, bo "ONI" są tu wszędzie :). Witam na forum. Mam nadzieję, że będziemy Ci pomocni przy pracach piątalowych, a oczywiście będzie ich nie mało :). Czekamy na fotki:)
ufo
Posty: 197
Rejestracja: 28 lipca 2014, 20:15
Lokalizacja: Lusina

Post autor: ufo »

Witamy na forum.A co do ujawniania sie to w Olkuszu masz kilka sztuk i zawsze chetnie pomozemy:)Wiec jak cos to wal smiało
Adrian Łaskawiec
Awatar użytkownika
kusio102
Posty: 373
Rejestracja: 29 września 2014, 18:33
Lokalizacja: Wa³brzych

Post autor: kusio102 »

Witamy ciepło na forum :)
Quo Vadis
Posty: 18
Rejestracja: 10 sierpnia 2015, 19:08
Lokalizacja: Chrzanów

Post autor: Quo Vadis »

Ok, dzięki - jak swoje odbiore/ kupiłem w ciemno / to dokładnie oblukam i się z Wami podziele wiadomosciami , widze ze na Was mogę liczyc w razie potrzeby :)
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

hehe na mnie zawsze :) :] tylko, że ja od spraw technicznych trzymam się z daleka. A dzisiaj od godz 24:00 rozpoczynam URLOP więc trzymajcie wszyscy kciuki aby pogoda była :) nad Bałtykiem oczywiście :)
Quo Vadis
Posty: 18
Rejestracja: 10 sierpnia 2015, 19:08
Lokalizacja: Chrzanów

Post autor: Quo Vadis »

Witam, opiszę w skrócie : "renatka" bo taką otrzymała ksywe pochodzi z Pruszkowa jest zarejestrowana na tzw żółtych blachach, rocznikowo chyba się zgadza lecz ma wybite nowe numery/ zadnych znaków identyfikacyjnych nie znalazłem, nawet nie wiem gdzie były nabite/.Blachy po oględzinach powierzchownych nie są tragiczne , ale "ruda" jest widoczna.Silnik 1,1 skrzynia manual, nie jezdziłem bo hamulców brak/ tzw podłoga/. Masę drobiazgów do ogarnięcia, jak dokładnie oblukam to listę zapodam.Ma zamontowany szklany szyberdach, nie wiem czy fabryczny? Muszę fotki porobić to wrzuce na forum , tylko podpowiedzcie jak to się robi, będę wdzięczny. To na dzisiaj tyle , reszta wkrótce,pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
kurylek
Posty: 316
Rejestracja: 4 sierpnia 2010, 14:19
Lokalizacja: W³oc³awek/Wawa

Post autor: kurylek »

Szyberdach jeżeli uchylany to na 90% fabryczny a jeżeli odsuwany to na 100% nie oryginalny zamontowany prawdopodobnie przez dealera
Quo Vadis
Posty: 18
Rejestracja: 10 sierpnia 2015, 19:08
Lokalizacja: Chrzanów

Post autor: Quo Vadis »

Tak , uchylany nawet działa i wydawał mi się na fabryczny patrząc od spodu na podsufitkę

[ Dodano: 16 Październik 2015, 21:52 ]
witam, wreszcie autko zarejestrowane , teraz przez okres zimowy reanimacja / jest trochę rzeczy do zrobienia/ myslę ze w przyszłym roku jakiś spocik zaliczy :okok:
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Pierwszy spot w styczniu więc do zobaczyska tam. A pustaka to na zlocie w lipcu obejrzymy :). Świetnie ze zadbasz i pustaka.
Intel
Posty: 99
Rejestracja: 15 marca 2010, 03:28
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Intel »

Znam autko , oglądałem itp :) Rocznik niestety jak to w autach w pl nie prawdziwy . Auto kupiłeś od cwaniaczka handlarza ,który je kupił od byłego klubowicza tego forum za mniej niż połowę twojej ceny ;) Do zmiany na pewno w trybie pilnym jest mocowanie tylnej belki bo jest urzeźbione z blachy lekko innym wymiarem ;)
Quo Vadis
Posty: 18
Rejestracja: 10 sierpnia 2015, 19:08
Lokalizacja: Chrzanów

Post autor: Quo Vadis »

Witam,a jakie były numery karosy jesli pamiętasz , bo jest tam pewien szczegół jesli jest to auto, pozdrawiam
ODPOWIEDZ