Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

SPOT U UFO

Informacje o zlotach i spotkaniach forumowiczów. Zdjęcia ze spotów. Informacje o najbliższych spotach

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Patencik1987
Posty: 992
Rejestracja: 31 maja 2014, 12:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Patencik1987 »

I znowu musiałaś wszystko wygadać :[ nikt nie miał się dowiedzieć że to tak mało jest :dokuczacz: ;P
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

:milczek:
Awatar użytkownika
kusio102
Posty: 373
Rejestracja: 29 września 2014, 18:33
Lokalizacja: Wa³brzych

Post autor: kusio102 »

352 z Wrocławia plus 104 odemnie do Andzi i już mamy ładny kawałek ;)
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Z Wrocławia jest 341 km a te 352km to ja liczyłam z Przesieki bo Patencik nas zdradza i na spota Clio jedzie :rotfl: . Teraz to dopiero puściłam parę hehe wygadałam wszystko :]
ufo
Posty: 197
Rejestracja: 28 lipca 2014, 20:15
Lokalizacja: Lusina

Post autor: ufo »

A co do dachu nad głowa na noc to fakt zapewniam bo juz mam:)a i jedzenia i picia bedzie wiec zabierajcie tylko dobre humory i wio.A co do dystansów to ja taksometr nie jestem i nikomu nie licze:P

[ Dodano: 11 Wrzesień 2015, 22:19 ]
A tak w ogole to podaje adres miejsca spotkania:) Zederman 249a 32-300 Olkusz.To mała miejscowosc na trasie E94 z Olkusza na Kraków.6km za Olkuszem w kierunku Krakowa.

[ Dodano: 11 Wrzesień 2015, 22:21 ]
I jeszcze przestroga:) W Olkuszu uwazac na misiaki i jezdzic zgodnie z przepisami a w okolicach patrzec czy nie siedzi wam na ogonie ciemno szara Skoda SuperB.Jek ksenony widac z daleka:)
Adrian Łaskawiec
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Udo Miałeś już kontakt ze skoda?
ufo
Posty: 197
Rejestracja: 28 lipca 2014, 20:15
Lokalizacja: Lusina

Post autor: ufo »

No niestety tak:)fajne filmy robia tyle ze drogie bilety na seans:)
Adrian Łaskawiec
Awatar użytkownika
TQT
Posty: 1201
Rejestracja: 20 lutego 2009, 09:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TQT »

A czy ktoś z przedstawicieli Warszawskich Piątali przyjedzie? Hawi i Anitka jak stoicie z czasem? TQT, Jarek, Krysiun, Kurylek, Krulyk, Tommies?
U nas lipa z czasem - i to kompletna :(
Awatar użytkownika
krysiun
Posty: 1660
Rejestracja: 2 lutego 2010, 22:25
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: krysiun »

Sorki ale kompletna klapa z sedesem.... :) chetnie ale nie wyrobimy się - chajs.... i czas.. za dużo wydatków - CHętnie ale nie tym razem - żałuję bardzo
R5 1.4 - GTT




GG: 645045
RYCHO35
Posty: 1052
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:45
Lokalizacja: Bytom

Post autor: RYCHO35 »

ja jeśli mi się uda to wpadnę ale tylko na jeden lub pół dnia, w sobotę, bo na dłużej to nie ma szans a i ten jeden dzień to też wielka zagadka ale będe się starał :)
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Rycho trzymamy kciuki abys dotarl do nas. Do zobaczyska.
ufo
Posty: 197
Rejestracja: 28 lipca 2014, 20:15
Lokalizacja: Lusina

Post autor: ufo »

Im nas wiecej tym lepiej i weselej:)
Adrian Łaskawiec
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Szybkie podsumowanie Spotu 25-27.09.2015. Pogoda nie rozpieszczała nas wieczorową porą ale na tyle mała mżawka, że można było rozpalić grila i biesiadować do późnych godzin nocnych.
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ufo jeszcze wypatrywał kolejnych gości a my doskonale wszyscy się bawiliśmy :)
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

W sobotę mimo deszczu, podjechaliśmy do Jaskini Nietoperzowej. Pan przewodnik z dość dziwnym poczuciem humoru ale wybaczamy mu, bo zimno, mokro, ciemno a na dodatek jakaś dziwna grupa turystów która ciągle o autach rozmawiała :radocha:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

W grocie nietoperzowej zdjęć nie można było robić, aby nie obudzić zaspanych nietoperzy więc zamknijcie oczy i wyobraźcie sobie cztery razy ciemniejszą ciemność :). Tak było w jaskini.
Quo Vadis
Posty: 18
Rejestracja: 10 sierpnia 2015, 19:08
Lokalizacja: Chrzanów

Post autor: Quo Vadis »

Witam, ja wprawdzie już na zakończenie Zlotu wpadłem na chwilę, ale dwoje "zakręconych" juz udało mi się poznać. Niestety moja "piąteczka" czeka na reanimację , myślę ze w przyszłym roku będzie do pokazania, pozdrawiam Ryszard :)
ODPOWIEDZ