Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Zimowy SPOT zamieniamy na Majówkę pod Lubaczowem

Informacje o zlotach i spotkaniach forumowiczów. Zdjęcia ze spotów. Informacje o najbliższych spotach

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Zimowy SPOT zamieniamy na Majówkę pod Lubaczowem

Post autor: Andzia »

Moi Drodzy
Kolejny spot mamy już za sobą czyli już pora zacząć przygotowywać się do pierwszego porządnego ZIMOWEGO spotu. Wstępny termin 27.01-03.02.2016r. (przełom ferii zimowych woj. dolnośląskie i małopolskie). Fajnie byłoby spotkać się gdzieś w wielkich górach z jeszcze większą kupą śniegu ale chciałabym podejść do pomysłu w miarę racjonalnie czyli:
1. spot - spotkanie dla wszystkich miłośników R5 więc wyprawa w góry nie musi być piątalem (wiedzą o tym chyba wszyscy, że jedyny piątal który porusza się zimą to piątal Knikścia oraz Krysiuna od czasu do czasu, o innych mi nic nie wiadomo na chwilę obecną)
2. termin- na przełomie ferii szkolnych zimowych aby pociechy których w klubie mamy coraz to więcej nie zawaliły nauki. Oczywiście termin jeszcze podlega negocjacji.
I tutaj teraz liczę na Waszą pomoc czyli:
1.poszukujemy dobrej lokalizacji, coś aby Wrocław, Łódź, Kielce, Katowice, Kraków, Warszawa mieli w miarę po równo w kilometrach. Moja propozycja, coś w okolicach Częstochowy.
2. Jeżeli już mamy pi razy drzwi lokalizację to może ktoś ma jakieś pomysły na lokalizację (agroturystyka, pensjonat, schronisko)

Czekam na wszelkie propozycje. Puszczajcie linki, stronki, adresy, telefony, będziemy wspólnie robić rozeznanie.
Informację puszczam już tak wcześnie aby nikt nie obudził się z ręką w nocniku, że nie zaklepał urlopu lub nie nazbierał kasy. :)
Ostatnio zmieniony 12 marca 2016, 21:52 przez Andzia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Awatar użytkownika
Patencik1987
Posty: 992
Rejestracja: 31 maja 2014, 12:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Patencik1987 »

Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Patencik, do Przesieki to nam jest blisko ale Macky to pół Polski musi przejechać hehe. Nadal naciskam na coś w okolicach Częstochowy. Dzisiaj cyrklem wymierzyłam i tam byłoby w km-ach najlepiej.
Awatar użytkownika
Patencik1987
Posty: 992
Rejestracja: 31 maja 2014, 12:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Patencik1987 »

Rozumiem że nie którzy mają daleko nawet bardzo,ale do Łoziny jak by nie patrzeć dał radę przyjechać :P ;P
Awatar użytkownika
kusio102
Posty: 373
Rejestracja: 29 września 2014, 18:33
Lokalizacja: Wa³brzych

Post autor: kusio102 »

Patencik1987, ale na wiosne pewnie znów będzie spocik u Andzi więc jezdzić taki kawał co 2-3 miesiące to może być troche uciążliwe.
Awatar użytkownika
Patencik1987
Posty: 992
Rejestracja: 31 maja 2014, 12:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Patencik1987 »

kusio102 zobaczymy ilu ludzi w ogóle przyjedzie,bo widzę że jakoś nikt się nie odzywa i nie daje żadnej propozycji,jak by było tylko 3 osoby na forum.Może sam masz jakąś propozycje zamiast martwić się o innych ;)
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

propozycji i to sporo już otrzymałam na PW więc powoli baza noclegowa się powiększa. Co do ludzisków, to faktycznie wrażenie jakby były 3 osoby na forum hihi ale stała spotowa ekipa jedzie więc na mur beton 8 osób już jest :). Teraz czekam na informacje od Kkrasnalla w sprawie innej miejscówy, baaardzo blisko Zakopanego :). Komisyjnie coś ciekawego wybierzemy :)
Awatar użytkownika
kusio102
Posty: 373
Rejestracja: 29 września 2014, 18:33
Lokalizacja: Wa³brzych

Post autor: kusio102 »

Patencik1987, nie mam żadnych propozycji bo niestety nie moge się z Wami wybrać :beczy: :beczy: :beczy:
ufo
Posty: 197
Rejestracja: 28 lipca 2014, 20:15
Lokalizacja: Lusina

Post autor: ufo »

My tam sie wybieramy gdzie by to nie było:P
Adrian Łaskawiec
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Ufo i takie podejście to najlepsze podejście. Piąteczka :) dla Ciebie za kreatywne i optymistyczne podejście.
Awatar użytkownika
Patencik1987
Posty: 992
Rejestracja: 31 maja 2014, 12:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Patencik1987 »

ufo pisze:My tam sie wybieramy gdzie by to nie było:P
No i git podejście ;) a może spot na marsie?hihi
macky
Posty: 404
Rejestracja: 5 lutego 2010, 17:49
Lokalizacja: Gr±dy

Post autor: macky »

a to dobre na marsie :lol:
ufo
Posty: 197
Rejestracja: 28 lipca 2014, 20:15
Lokalizacja: Lusina

Post autor: ufo »

No a skad jest UFO?:P hehee byle nie w ZSSR bo tam UFO nie lata.Nie ufo im heheheh
Adrian Łaskawiec
Awatar użytkownika
Patencik1987
Posty: 992
Rejestracja: 31 maja 2014, 12:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Patencik1987 »

Ja wiem że chciałbyś wrócić do korzeni i twoja renówka ma napęd atomowy jak w :Powrót do przyszłości"ale nasze nie mają ;) Gniotsa nie łamiotsa jak to mówią.Tam może nie lata,ale za to mają ludzi z dwiema głowami i psy z dwoma ogonami :p
ODPOWIEDZ