Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Miedziana Góra 22-24.07.2016r.

Awatar użytkownika
Patencik1987
Posty: 991
Rejestracja: 31 maja 2014, 12:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Patencik1987 »

My możemy wziąć grilla :)
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3942
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

OK, pierwszy chętny jest :) :okok: , jeden gril opanowany. Kto jeszcze pisze się na dostarczenie grila na zlot?
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3942
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Jeszcze ważne ogłoszenie duszpasterskie od Linki:



W związku z tym, że co roku pół piątkowego wieczoru ucieka mi (Wam po części też, bo musicie latać po dowody itp.) na rejestrację na kempingu, bardzo Was proszę o przesyłanie do mnie (najlepiej tu na pw) danych:
imię i nazwisko
adres zameldowania
pesel
nr dowodu
marka i model oraz nr rej auta
skład załogi
ilość noclegów

Lista ta zostanie również wykorzystana (oczywiście dane wrażliwe zostawię dla siebie ;) ) do przydzielenia numerów startowych oraz do wyników konkurencji.

Także jeszcze raz bardzobardzo Was proszę o pomoc :lol:
Paul Luck
Posty: 75
Rejestracja: 31 grudnia 2015, 02:17
Lokalizacja: Kêty

Post autor: Paul Luck »

Jako że jadę pierwszy raz to nie znam żadnych szczegółów dojazdu, atrakcji i tego co trzeba zabrać (poza namiotem itp co było napisane w tym temacie wcześniej) może ktoś przybliżyć szczegóły?
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3942
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Program wygląda następująco:
w piątek mamy cały dzionek na dojechanie do punktu docelowego jakim jest pole campingowe Motr Raj Miedziana Góra przy torze w Kielcach.
W godzinach wieczornych organizujemy grile. Zapewniamy talerzyki, widelczyki i ktechup, reszta we własnym zakresie czyli piwko czy tam inne płyny wyskokowe lub też nie oraz żarełko na grila, to już każdy we własnym zakresie. Czyli wiąże się to z zabawą przy grilu do późnych godzin nocnych.
W sobotę przewidujemy rozpoczęcie konkurencji od godziny 11tej. Około godziny 14 tej mamy możliwość zamówienia obiadów w zaprzyjaźnionym barze, z dowozem na pole lub jak kto chce może reprezentacyjnie pojechać piątalem do baru. Być może uwiniemy się do obiadu z konkurencjami a jeżeli nie to po obiedzie będzie ciąg dalszy. Około godziny 17tej wjeżdżamy na tor gdzie będziemy rozgrywać zawody w "jeździe sprawnościowej po torze" oraz "1/4 mili". Po rozegraniu wszystkich konkurencji udajemy się na teren pola namiotowego- campingowego gdzie przy ognisku odbędzie sięrozdanie nagród i zabawa do białego rana.
Niedziela już luźna totalnie, jedni wyjeżdżają rano inni w południe niektórzy po południu a nawet wieczorem- kto jak chce według uznania.
Jeżeli pogoda pozwoli i czas także możemy skorzystać z kąpieliska oddalonego około 8 km więc ręczniki i majtki do pływania polecam zabrać ze sobą :)
To tak w skrócie. Jeżeli ktoś jeszcze potrzebuje jakiś informacji proszę pisać, dzwonić etc. 694 431 447 Andzia

Podstawą Zlotu jest namiot, śpiwór, piątal i dobry humor :)
Czasami bez namiotów czy śpiworów i piątali też wpuszczamy ale bez humoru ani rusz :)
wlotek
Posty: 53
Rejestracja: 28 grudnia 2015, 08:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: wlotek »

Witam wszystkich, niestety nie będę mógł być na tegorocznym zlocie, życzę udanej imprezy !
Wlociu
nowynowy
Posty: 15
Rejestracja: 29 kwietnia 2016, 08:37
Lokalizacja: kace

Post autor: nowynowy »

Witam,
jedzie ktoś ze Śląska np. przez Katowice? Może jakaś ustawka po drodze?
Ostatnio zmieniony 17 lipca 2016, 20:25 przez nowynowy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3942
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

nowynowy spoko, składka już uzupełniona. Ekipa jedzie z Katowic i z Krakowa to można jakąś ustawkę zrobić.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3942
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Kto jedzie z dziećmi? i z jaką ilością? proszę o informację.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3942
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Pogoda chyba nas nie rozpieszcza. Prognoza z dzisiaj więc wszystko jeszcze się może zdarzyć :) Trzymam kciuki aby nie padało.

Obrazek
Paul Luck
Posty: 75
Rejestracja: 31 grudnia 2015, 02:17
Lokalizacja: Kêty

Post autor: Paul Luck »

Moja córka chce jechać, mam zamiar ją zabrać, ma 13 lat. Kupiłem też namiot więc nie musicie się o mnie martwić.
Auto już stoi na własnych kołach, wnętrze schnie, radio, głośniki i inne bajery zamontowane, reszta gotowa, więc widzimy się w piątek.
Awatar użytkownika
TQT
Posty: 1201
Rejestracja: 20 lutego 2009, 09:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TQT »

więc widzimy się w piątek.
No i super :)
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3942
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Paul Luck pisze:Moja córka chce jechać, mam zamiar ją zabrać, ma 13 lat. Kupiłem też namiot więc nie musicie się o mnie martwić.
Auto już stoi na własnych kołach, wnętrze schnie, radio, głośniki i inne bajery zamontowane, reszta gotowa, więc widzimy się w piątek.
córę zabieraj, będzie miała towarzystwo
namiot ekstra, że już masz
piąteczka gotowa więc do zobaczyska w piątek
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3942
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Dzisiaj pogoda bardziej optymistyczna

Obrazek
Awatar użytkownika
TQT
Posty: 1201
Rejestracja: 20 lutego 2009, 09:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TQT »

Od razu lepiej :)
ODPOWIEDZ