Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Cześć!

Czyli zanim zaczniesz pisać posty...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
jacenty
Posty: 111
Rejestracja: 11 lutego 2016, 13:30
Lokalizacja: Wroc³aw

Cześć!

Post autor: jacenty »

Jestem nowy, z Wrocławia i na razie jeszcze bez 5-tki :| rozglądam się za jakąś sympatyczną 1,4 lub 1,1. Mało tego na drogach i w ogłoszeniach dlatego zapisałem się tutaj, żeby się coś więcej dowiedzieć i pooglądać wasze furki. Może kiedyś znajdę Renię dla siebie,
pozdrawiam całe towarzystwo. J.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

witaj jacenty, dobrze trafiłeś :) tutaj będziesz mógł poczytać, pooglądać a nawet pomacać :)
Awatar użytkownika
Patencik1987
Posty: 992
Rejestracja: 31 maja 2014, 12:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Patencik1987 »

Witaj jacenty
Quo Vadis
Posty: 18
Rejestracja: 10 sierpnia 2015, 19:08
Lokalizacja: Chrzanów

Post autor: Quo Vadis »

witam , prawdo podobnie moja będzie do sprzedania w kwietniu,ponieważ mam drugą zabawkę FORD Y z 1932r,pozdrawiam
Awatar użytkownika
jacenty
Posty: 111
Rejestracja: 11 lutego 2016, 13:30
Lokalizacja: Wroc³aw

Post autor: jacenty »

Quo Vadis, dzięki ale już mam Renuara. Dziś nad ranem zmęczony i przeziębiony przywlokłem takie trochę zaniedbane szczęście do siebie :)
Oględziny robiłem już po ciemku potem jazda próbna, umowa a raczej sterta umów kto od kogo itd. trochę pomagał Karol przez telefon.
Jak się ogarnę to umyje go i zrobię zdjęcia. Podobno jest znany na forum, zmienił kilka razy właściciela i w końcu trafił do mnie.
Na pewno będe potrzebował części, dużo części :]

To na razie tyle, pozdrawiam wszystkich

J.
Quo Vadis
Posty: 18
Rejestracja: 10 sierpnia 2015, 19:08
Lokalizacja: Chrzanów

Post autor: Quo Vadis »

OK, dużo radochy z nowego nabytku :)
Awatar użytkownika
TQT
Posty: 1201
Rejestracja: 20 lutego 2009, 09:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TQT »

Na pewno będe potrzebował części, dużo części :]
J tam, oj tam nie przesadzaj :)
Najważniejsze, że podchodzisz do tego optymistycznie :)
ODPOWIEDZ