Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Spotkanie przedstawicieli fanklubów

Informacje o zlotach i spotkaniach forumowiczów. Zdjęcia ze spotów. Informacje o najbliższych spotach

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3942
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

To super Jureczku, czyli teraz tylko trzeba Hawiego i Anitkę poinformować, że gości będą mieli hihi. Wrocław przybędzie w liczbie 4 osoby :) to znaczy taki mamy plan ale to będzie zależało od Państwa Hawich :)
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3942
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Przypomnienie ostatniego spotkania w Warszawie a przy okazji testowanie stronki którą Kniksc stworzył w celu łatwiejszego wrzucania fotek na forum. Jeżeli wszyscy widzą zdjęcie to znaczy że działa :)

Obrazek
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Działa :)
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3942
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

W dniu dzisiejszym otrzymałam maila od Renault Polska dotyczące tegorocznego spotkania przedstawicieli fanklubów:

"Dzien dobry,

W tym roku tradycja noworocznego spotkania została zlamana, ponieważ żadne tematy do omówienia do nas nie naplynely.

Niemniej bardzo chcielibyśmy pochwalić się wynikami Renault oraz Dacii w 2017 roku, gdzie marki odpowiednio uplasowaly się na 5 miejscu oraz 8 miejscu. Dodatkowo Clio zajelo 3 lokate w swoim segmencie, a Captur pierwsza. W przypadku Dacii – Duster i Dokker zostali liderami.


W tym roku będziemy mieli po jednej nowości w każdej marce: Renault Megane RS w maju oraz Dacia Duster w marcu.

W ramach współpracy dalej podtrzymujemy użyczenia aut na zloty. Prosimy tylko o informacje z odpowiednim, kilku miesięcznym wyprzedzeniem.

Jednoczesmie przypominamy, ze na stronie https://www.renault.pl/odkryj-renault/fankluby.html sa dostepne informacje o fanklubach. Zapraszamy do uzupełniania danych. Tematem zajmuje się Magda Porazinska magdalena.porazinska@renault.com.pl



Jeżeli jesteście zainteresowani szkoleniem z pierwszej pomocy w Szkole Bezpiecznej Jazdy Renault, to prosimy o informacje zwrotna do końca marca. Sprobujemy znaleźć sobotni czerwcowy lub wrześniowy termin. Szkolenie możemy zorganizować przy minimalnej liczbie osob – 10.


Milo nam poinformować, ze Szkola Bezpiecznej Jazdy Renault ma otwarty oficjalny profil na Facebook. Będziemy tutaj publikować rozne porady z dziedziny bezpieczeństwa. Zapraszamy do polubienia. Naprawde warto.

https://www.facebook.com/SzkolaBezpiecznejJazdyRenault/ "
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3942
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

W celu szybkiego wyjaśnienia napiszę, że jedyne zapytania w ilości 7 pkt zostały wysłane tylko od nas :). Pani Adela prowadząca spotkania z fanklubami odpowiedziała na wszystkie siedem moich pytań mailowo.
Jak już wiecie w tym roku Renault Polska użyczy nam Twingo GT na cały czas trwania zlotu- rezerwacja potwierdzona. Będzie także Vocher na szkolenie z Bezpiecznej Jazdy Renault.

Założone przeze mnie cele w stosunku do Renault Polska zostały wykonane z jednej jak i z drugiej strony. Tak czy inaczej szkoda, że nie doszło do spotkania w siedzibie Renault gdyż to była okazja aby zrobić spotka w Warszawie. Ale spot nie zając nie ucieknie, coś będziemy kombinować :)
Awatar użytkownika
TQT
Posty: 1201
Rejestracja: 20 lutego 2009, 09:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TQT »

Ale spot nie zając nie ucieknie, coś będziemy kombinować
:) :)
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3942
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

ManiekR5 wczoraj powiedział, że przyjedziemy do Wawy, opanujemy dom Hawiego i zrobimy wizytację w Renault Polska :). Ja się zgadzam w 100% tylko termin jakiś trzeba by było ustalić. Nie możemy czekać do maja czy czerwca bo mam już grafik napięty maksymalnie. Wstępnie 24-25 marca lub 14-15 kwietnia co Wy na to? oczywiście jeszcze terminy muszę skonsultować więc to nie są sztywne daty.
Awatar użytkownika
TQT
Posty: 1201
Rejestracja: 20 lutego 2009, 09:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TQT »

Jestem za tym pomysłem :) Zobaczyć się z Wami - bezcenne :)
Awatar użytkownika
tommies
Posty: 1474
Rejestracja: 5 maja 2008, 09:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tommies »

W razie czego u nas też się miejscówka znajdzie :)
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3942
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Minął kolejny rok i pora na kolejne podsumowanie przez Renault Polska. Poniżej przesyłam maila otrzymanego od Renault Polska.

"Dzień dobry,

Chcielibyśmy się podzielić naszymi sukcesami w 2018 roku. Nie tylko na poziomie Polski, ale również Europy.
Jednak, choć z sukcesów ogromnie się cieszymy, to nie spoczywamy na laurach, a wyznaczamy sobie nowe, ambitne cele.
To wszystko przedstawiamy w załączonej prezentacji.
Wiosna, to czas naszego dorocznego spotkania. Jednak decyzję o jego zorganizowaniu chcemy podjąć w funkcji tematów, które do tej pory nie były poruszane, a które chcielibyście omówić.
Na propozycje zagadnień czekamy do 8 marca.
Pragniemy przypomnieć, że na zloty oraz śluby chętnie użyczymy samochód z naszego parku prasowego w ramach jego dostępności.
Przypominamy, że na stronie internetowej renault.pl jest część poświęcona fanklubom. Zachęcamy do zweryfikowania tej części

https://www.renault.pl/odkryj-renault/fankluby.html

Na Wasze uwagi oraz nowy plan zlotów czekamy również do 8 marca. Informacje prosimy kierować bezpośrednio do Kamila Tomaszczuka (kamil.tomaszczuk-extern@renault.com.pl) oraz Magdy Porazińskiej (magdalena.porazinska@renault.com.pl).

Pozdrawiam / Best regards / Cordialement,

Adela KARLIŃSKA
Attache CSR i Komunikacji Wewnętrznej

http://group.renault.com/RCW_BINARIES/s ... enault.png

DYREKCJA KOMUNIKACJI
Renault Polska Sp. z o.o.
ul. Marynarska 13
02-674 Warszawa (Poland)"




Jeżeli macie jakieś tematy które warto poruszyć na takim spotkaniu możecie podesłać je do mnie a ja zbiorę je w jedną listę i podeślę do Renault.
W takim razie czekam na Wasze propozycje tematów do poruszenia :)
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3942
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Prezentacja o której pisze Pani Adela jest w formacie pdf 28 stron. Pokombinuję jak ją tutaj wrzucić :)
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3942
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Widzę, że nie ma żadnych pytań ani tematów do poruszenia, które mogłabym przedstawić na zebraniu Fanklubów Renault. Mam parę pytań od siebie ale podejrzewam, że znowu otrzymam odpowiedź jedynie mailową i spotkanie w Warszawie się nie odbędzie. A szkoda bo z miłą chęcią odwiedziłabym warszawskie piątale :).
Awatar użytkownika
Patencik1987
Posty: 991
Rejestracja: 31 maja 2014, 12:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Patencik1987 »

Gdzie Nasze obiecane banery z Poznania?obietnice bez pokrycia.Szlag by to trafil,krew nagla zaleje....Pioruny siarczyste,ogniste.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3942
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Wyszarpiemy im Pekluś te banery własnoręcznie - osobiście :) a obcążki do trytytek to faktycznie w torebce teraz będę woziła :)
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3942
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

No i dupa wąski grzebień... spotkania raczej nie będzie w Wawie bo do tej pory nie dali znaku życia od Renault Polska.
ODPOWIEDZ