Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Spotkanie przedstawicieli fanklubów

Informacje o zlotach i spotkaniach forumowiczów. Zdjęcia ze spotów. Informacje o najbliższych spotach

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3925
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Spotkanie przedstawicieli fanklubów

Post autor: Andzia »

W tamtym tygodniu interweniowałam a dzisiaj taka niespodzianka, otrzymałam odpowiedz.

KARLINSKA Adela <adela.karlinska@renault.com.pl>

08:54 (1 godzinę temu)

do mnie

Witam,


Serdecznie zapraszamy na spotkanie przedstawicieli fanklubów 25 lutego o godz. 10.00 w siedzibie Renault Polska w Warszawie, ul. Marynarska 13. Prosimy o potwierdzenie przybycia do do 19/02.



Jeżeli sa propozycje tematow do omówienia, to prosimy o ich zgłoszenie dzisiaj, aby moc się do nich przygotowac.







Pozdrawiam / Best regards / Cordialement,

Adela KARLIŃSKA
Attache PR i Komunikacji Wewnętrznej

http://group.renault.com/RCW_BINARIES/s ... enault.png

DYREKCJA KOMUNIKACJI
Renault Polska Sp. z o.o.
ul. Marynarska 13
02-674 Warszawa (Poland)
Tel. : +48 22 541 10 78
Mob. : +48 504 111 447
www.groupe.renault.com

NIP 526-020-59-83
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII Wydz. Gospodarczy
KRS 0000121892 kapitał zakładowy 4 773 000 PLN
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3925
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

W związku z tym poszukuję osób chętnych które się ze mną wybiorą na to spotkanie. Wiem wiem to jest czwartek i 10 rano ale damy radę :).
Czy macie jakieś propozycje tematów do omówienia?
Awatar użytkownika
Patencik1987
Posty: 991
Rejestracja: 31 maja 2014, 12:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Patencik1987 »

A co najczęściej było omawiane na takich spotkaniach?były to luźne rozmowy czy dotyczyły konkretnych zagadnień.O której wyjazd?
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3925
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Nie mam zielonego pojęcia czy to spotkanie w garniturach czy w koszulkach klubowych. próbuję uzyskać z innego forum informacje w tym temacie bo widziałam, że ich zapraszano już trzykrotnie. Gdy tylko będę miała jakieś informacje podzielę się nimi.

Wstępnie Wrocław wyjeżdża o 4 rano :). Rozumiem, że zapisuję Cię na listę hehe. Kogo jeszcze zabrać?
Awatar użytkownika
Patencik1987
Posty: 991
Rejestracja: 31 maja 2014, 12:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Patencik1987 »

W jakie maliny Ty chcesz mnie wepchać?
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3925
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Żadne maliny. Lista już pełna, długo szukać nie trzeba było gdyż na spotkanie może wejść tylko 1 osoba. :(. Nadal zbieram tematy do omówienia.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3925
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Jutro wyruszam już prawie w stronę Warszawy na czwartkowe spotkanie. Jeżeli macie jakieś tematy które należałoby omówić z Renault to proszę pisać śmiało.
Awatar użytkownika
kurylek
Posty: 316
Rejestracja: 4 sierpnia 2010, 14:19
Lokalizacja: W³oc³awek/Wawa

Post autor: kurylek »

Na pewno napiszę oczywiste, ale może by chcieli za sponsorować zlot. Mozę jakąś zniżkę na części. Nie wiem czy oni mają na to wpływ ale może udało by im się załatwić takie przeglądy jak to renault czasami robi dla starszych samochodów, w tym salonie co byliśmy w Kielcach w czasie zlotu?
P.S. Może jakiś mały zlocik w czwartek, jak jesteście w warszawie?
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3925
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Jesteśmy w Warszawie od 10tej w Renault. Ile to potrwa to nie mam pojęcia. Negocjacje mam nadzieje, że nie będą długie ale owocne. Później z Kkrasnallami mamy zamiar wywindować się na Pałac Kultury więc jeżeli ktoś ma ochotę na spocik to zapraszam oczywiście. Gdyby ktoś chciał NAS dorwać to podaję mój nr tel. 694 431 447.
Radek
Posty: 200
Rejestracja: 7 lutego 2011, 07:23
Lokalizacja: Warszawie¶

Post autor: Radek »

Osz kurna... Co za pech. Zasadniczo jestem wolny jak dzik w Bieszczadach, ale akurat w czwartek w tych godzinach muszę uczestniczyć w jakiś mało mnie interesujących pierdołach. Jeśli uda szybko mi się z tego wymiksować, to natychmiast będę się Andziu z Tobą kontaktować.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3925
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Krótkie sprawozdanie z wyprawy :)
Podróż rozpoczęliśmy od środy
Obrazek
droga do Krakowa

Czwartek, czwarta rano pobudka i robimy wszyscy razem wesoły autobus. To już po pięknym wschodzie słońca na trasie do Warszawy.
Obrazek

10:00 rozpoczęło się spotkanie. Przedstawiciele naszego Klubu prezentowali się wyśmienicie.
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Z pustymi rękoma nie wróciliśmy.
Spotkanie zaliczam do udanych
Obrazek

720km w wesołym autobusie z Kkrasnallem, Violą, Julcią i MańkiemR5 nakręciło do ostrego działania.
Dziękuję za wesoły autobus.

Konkrety negocjacyjne niebawem. :P
Awatar użytkownika
Patencik1987
Posty: 991
Rejestracja: 31 maja 2014, 12:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Patencik1987 »

Dobrze że wszyscy cali i zdrowi dojechali :]
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3925
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Cali, zdrowi ale nieprzytomni. 3 godziny snu to stanowczo za mało. Łącznie z Mańkiem przejechaliśmy 1320km, tyłek odpada :glupek:
Awatar użytkownika
Zimny
Posty: 52
Rejestracja: 20 kwietnia 2015, 20:21
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post autor: Zimny »

Ale za to w jakim szczytnym celu to robiliście! :D Żałuję, że się tak późno dowiedziałem o tym spotkaniu, też mogłem się wybrać :(
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3925
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Otrzymałam dzisiaj oficjalne podsumowanie spotkani:



PODSUMOWANIE SPOTKANIA
Z FANKLUBAMI 2016

Data: 25.02.2016

Miejsce: Warszawa, ul. Marynarska 13

Przedstawiciele ze strony Renault Polska: Adela Karlińska, Magdalena Porazińska, Olga Pilarczyk, Justyna Brzozowska, Jarosław Sulej, Michał Zalewski

Przedstawiciele ze strony Fan Klubów: Klub Renault Clio, Renault Megane Coupe Polska, PIKUR, Renault 5 Klub Polska, Renault Safrane Klub Polska, Scenic Forum, Scenic-Forum, Dacia Klub Polska, Renault Espace, Renault Laguna Klub Polska, Twingo Klub Polska, Klub Renault Clio


Działania Renault Polska:
1. Wypożyczanie aut Renault i Dacia na zloty w miarę dostępności modelu
2. Zorganizowanie szkolenia z pierwszej pomocy w Szkole Jazdy Renault po uzyskaniu listy osób chętnych. Grupa 8-12 osób. Termin: 11/06.
3. Sprawdzenie dostępności karty ratowniczej (bezpieczeństwa) Dacii z instalacją LPG
4. Sprawdzenie możliwości większej dostępności części zamiennych do starszych modeli
5. Sprawdzenie możliwości przygotowania oferty serwisowej dla samochodów starszych niż 4 lata
6. Uaktualnienie listy osób do kontaktów z fanklubami
7. Sprawdzenie możliwości wyjazdu do fabryki Dacii


Działania Fan Klubów:
1. Przekazanie listy osób chętnych na szkolenie z pierwszej pomocy (8-12 osób)
2. Sukcesywne przesyłanie materiałów (zdjęcia + opis) do zakładki poświęconej samochodom fanklubowiczów
3. Przygotowanie kalendarza zlotów 2016 (Pan Tomek Rudnicki)
ODPOWIEDZ