Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Konkurencję na 2017 - pomysły dyskusje

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Konkurencję na 2017 - pomysły dyskusje

Post autor: -=wasq=- »

Proponuje nowa konkurencję zamiast np ślepego slalom czy np przeciaganie auta zrobić


Wymiana koła na czas



Wsiadamy do auta > otwieramy maskę > sięgamy klucz podnosnik > podkładamy > odkrecsmy kolo> odkładamy na ziemię czas stop

Konkurencja na parkingu na unity terenie oraz Renata ze zdrowymi progami; ) i zamontowana zwykła stalowa felga żeby nie uszkodzić alusow itd...
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Na kolejny rok będzie trzeba mocno pozmieniać konkurencję :), może najwolniejsze i najbrzydsze R5 hihi
Co do zmiany koła to kiedyś poruszałam ten temat ale było zbyt dużo obaw. Teraz chyba już dorośliśmy hihi i spróbować można :).
Kto jeszcze ma jakiś pomysł na nowe konkurencje?

Chyba w clio jest coś takiego jak slalom z balonem. Na pachołkach są zawieszone balony. Kierowca musi podjechać tak pod te balony aby pasażer przez swoje okno przekuł je szpilą.

Kiedyś też miała pomysł taki na "zgaduj zgadula", do kartonu wkładasz np 3 części od piątala. Trzeba tam włożyć rękę przez dziurę i wymacać co to jest. Aby nie rozkręcać lub nie przywozić tony części to można by było zrobić np dwa zestawy. Dostajesz zestaw 1 lub zestaw 2, wymacasz i na kartce musisz zapisać co to było. Wśród prawidłowych odpowiedzi będą losowane nagrody :)
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Odświeżam temat, ostro trzeba pomyśleć o zmianach w konkurencjach na ten rok. Kto ma jakiś pomysł proszę o info. W większej wolnej chwili napiszę moją propozycję.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

koniec lutego początek marca ( nie mam jeszcze terminu) będzie spotkanie przedstawicieli fanklubów w głównej siedzibie Renault Polska w Warszawie. Może ktoś chce jechać? liczba miejsc baaardzo ograniczona (1, 2 osoby góra). Będzie trzeba powalczyć o jakieś nagrody na zlot.
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

tutaj poza mala grupa osob nikt wiecej nie napisze odnosnie konkursow


podpytam sie mzoe uda mi sie wypozyczyc talerz do testu stuarta czy jakos tak

czyli przypieta do maski miska z piłeczka
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

tak, to temat dla małej grupy
miskę z piłeczką może pożyczyć Linka tak jak rok temu tylko że znowu będzie trzeba dać 1 auto aby każdy nim jechał. Trochę czasu też to zabiera a z tym czasem to wiesz jak u nas jest, mało go jak cholera.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Hey, Wasq,
pisz czy się zgadzasz:
wstępnie ustaliłam z Linką, że zrobimy podział jazdy sprawnościowej po torze na dwie klasy
1 klasa do 1.4
2 klasa 1,4 turbo 1,7 i wszystko wyżej + modyfikowane
mam już przygotowane wstępnie puchary, jest ich 6 sztuk. Zrobimy też podział na babeczki ale one dostaną tylko medale.
Będzie chyba jeden diesel 1.6 i nie wiem do której klasy mam go dać.

ślepy slalom nie będzie dzielony na kategorię damską i męską. Reszta konkurencji zostaje bez zmian.
Mam przygotowany też test z wiedzy o R5. Jeżeli chcesz do wglądu to mogę podesłać ale wtedy zostaniesz wykluczony z konkurencji :). Test znam tylko ja i Kusio, oczywiście nie bierzemy w nim udziału.
Przygotuję numery startowe aby się ich ściśle trzymać to ułatwi liczenie czasów.

Wiola ogarnie temat talerzyków, sztućców, kubeczków i ketchupu.

Jeżeli masz możliwość złapania jakiegoś sponsora to by było świetnie, każdy gadżet się liczy.

jeżeli się zgaszasz to super, jeżeli masz jakieś zastrzeżenia dawaj znać.
Pzd. Andzia :)
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

moze tak byc zobaczymy co i jak z tego wyjdzie :P

a dizla do 1,4
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

ok, dzięki :). Wyjdzie dobrze luzik
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

tak dla informacji aby się nie dublować, mamy już zakupione:
200szt talerzyki plastikowe (9,90z zł x2)
200szt widelce (6zł x2)
200szt kubeczki (5,9 zł x2)
razem 51,60zł płaciła Wiola
ODPOWIEDZ