Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Wymiana pompy wtryskowej lucas f8m ra02 1.6 diesel

Jednostki wolnossące i doładowane, serducha renatek :-)

Moderator: Moderatorzy

Piachu
Posty: 14
Rejestracja: 9 września 2015, 12:52
Lokalizacja: Gdañsk

Wymiana pompy wtryskowej lucas f8m ra02 1.6 diesel

Post autor: Piachu »

Witam
Zastanawiam się nad zmianą pompy bo już za mocno cieknie
Kupiłem pompe na olx ale nie wszystkie nr się zgadzają
Moja pompa ma nr jak na foto
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pompa z olx wyglada na taką samą. Nr jest inny . Ciekawe czy będzie działać w 1.6 D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
kusio102
Posty: 373
Rejestracja: 29 września 2014, 18:33
Lokalizacja: Wa³brzych

Post autor: kusio102 »

Będzie działać :) ale jak wymieniasz to mogłeś odrazu kupić pompe i wtryski Boscha. :] pozdro, jakby co to służę pomocą ;)
Piachu
Posty: 14
Rejestracja: 9 września 2015, 12:52
Lokalizacja: Gdañsk

Post autor: Piachu »

zamontowałem tą pompę z olx i tak dymi jak świeca dymna , dziwny niebiesko biały dym , silnik był sprawny przed wymianą pompy , chyba muszę jechać do pompiarzy by ustawić kont i zapłon , jeszcze jest opcja oddania do regeneracji starej pompy za 350 zł uszczelnianie ,
chyba że faktycznie wymiana na boscha , kusio102 możesz napisać coś więcej o wymianie pompy na bosch jaki nr pompy wtryski czy są jakieś modyfikacje co do mocowań , wszędzie tylko słychać negatywne opinie o pompach lucasa więc wymiana na boscha myślę ze będzie dobrym wyjściem , znalazłem coś takiego
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ