Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Cześć piątkomaniacy

Czyli zanim zaczniesz pisać posty...

Moderator: Moderatorzy

Naira08
Posty: 24
Rejestracja: 8 kwietnia 2017, 07:33
Lokalizacja: Wroc³aw

Cześć piątkomaniacy

Post autor: Naira08 »

Jestem zaszczycona możliwością bycia częścią Waszej rodziny. Dzisiaj (po kilku latach znajomości z innymi piątkomaniakami), zostałam szczęśliwą posiadaczką R5 :radocha: Co prawda jeszcze nie mam uprawnień ale już ujezdżana na parkingu :szok: . Śledziłam ją z moim mężczyzną tydzień temu i udało mi się starszego pana namówić na sprzedaż, on sam jest w posiadaniu renault dauphine(piękne autko). W międzyczasie oglądałam kilka egzemplarzy ale stan ich, niestety...co tu dużo mówić. Pasjonatów ze świecą szukać. Tak więc jak tylko ściągnę odpowiedni program do zdjęć pochwalę się moim nabytkiem. Póki co cieszy michę na parkingu i motywuje do zdania egzaminu :stres:
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Witamy w "rodzinie" szczęśliwych. Masz mało czasu do zrobienia sprawka więc się uwijaj bo zlot już w lipcu :). Grupa Wrocławskich piatkowiczow rośnie w siłę :)
FrYcIoL
Posty: 49
Rejestracja: 24 września 2016, 08:53
Lokalizacja: WrOc£aW

Post autor: FrYcIoL »

Cześć koleżance :)
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

A tak sobie grzebię i grzebię to tu to tam, nie wnikajcie, i widzę że Naira08 nie masz posta założonego o swojej piątce. Przeżyła już małe co nie co więc należy się jej jak psu miska.
Awatar użytkownika
Patencik1987
Posty: 992
Rejestracja: 31 maja 2014, 12:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Patencik1987 »

coś Mi się zdaje że u Naira08 zadziałał czynnik ludzki i dlatego nie ma tematu o piąteczce i mało udziela się na forum,cóż tak bywa czasem
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Czynnik braku czasu, jak to każdy wymówki robi, na karnego jeżyka zaraz ją wyślę :)
Awatar użytkownika
Patencik1987
Posty: 992
Rejestracja: 31 maja 2014, 12:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Patencik1987 »

Myślę że inny czynnik ludzki,ale nie Chcę pisać dokładnie,bo się ........ obrazi :lol:
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

ha ha ha teraz wiem o jakim czynniku mówisz :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Awatar użytkownika
Patencik1987
Posty: 992
Rejestracja: 31 maja 2014, 12:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Patencik1987 »

Widzę że się rozumiemy doskonale ;)
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

To wracam do tematu wyjściowego.... temat Reni czas założyć i opisać co tam się działo i dzieje :)
ODPOWIEDZ