Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

A tak pomyślałem że zaglądnę ii napiszę

O wszystkim i o niczym...

Moderator: Moderatorzy

nowy93
Posty: 22
Rejestracja: 21 czerwca 2015, 12:13
Lokalizacja: Rzeszów

A tak pomyślałem że zaglądnę ii napiszę

Post autor: nowy93 »

Jako że jakiś czas temu posiadałem R5 i chętnie zaglądałem na forum postanowiłem napisać swój ostatni temat.

Jestem posiadaczem strony, która przekierowuje numery telefonów na biuro obsługi bardzo fajnej sieci, której sam jestem klientem. Ot sobie powoli rozwijam działalność.

Jeśli komuś kończy się umowa abonamentowa (trwa max 4 miesiące) albo nie ma w ogóle umowy to może zechce się zapoznać z fajnymi ofertami (ścisła czołówka rankingu najlepszych ofert wg komórkomatu).

Jak ktoś zostawi numer to osobiście go przekażę do najlepszej konsultantki (sam zatrudniam i szkolę konsultantów) i sobie pogadacie. Jak się nie spodoba to numer usuwamy z bazy.

Szczerzę mogę polecić sieć a osoba która obsługuje numery ode mnie to porządny doradca klienta.

Wzmianki dokładnie co to za sieć niestety nie ma na stronie bo na razie nie mogę takich informacji wklejać (czekam na akceptację), wszystko wychodzi podczas rozmowy z konsultantką.

Nie jest to żaden wałek, serio.

Biuro jeszcze przed świętami jutro czynne także można spróbować.

strona to;

www.stacs.pl

P.S. Renia trafiła w ręce Pana, który śmiało wiekowo mógłby być moim ojcem, posiada 6 innych klasyków i zarzekał się że o nią należycie zadba :)

Sam bardzo bym chciał mieć ją z powrotem, ale szereg wydatków (w tym plan rozwoju działalności) utrudnia w ogóle posiadanie innego auta, niż to którym muszę jeździć na co dzień.

Żałuję, że jeszcze mając Renatkę nie objechałem żadnego zlotu i nie mogłem Was poznać osobiście. Może kiedyś uda się to zmienić?..

Dzięki za udzielanie odpowiedzi na moje pytania, świetne forum, dużo z niego wyniosłem :)

Pozdrawiam wszystkich!
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Dzięki Nowy93 za miłe słowa na temat forum. Masz jeszcze szansę powrócić do nas z piąteczką na nawet jeżeli jej nie będziesz posiadał to zapraszam na najbliższy zlot już w lipcu. Nieposiadanie R5 nie dyskwalifikuje Cię ze zlotów, spotów czy forum. Pozdrawiam serdecznie.
ODPOWIEDZ