Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Witam

Czyli zanim zaczniesz pisać posty...

Moderator: Moderatorzy

cznadel
Posty: 2
Rejestracja: 18 czerwca 2017, 14:07
Lokalizacja: Wroc³aw

Witam

Post autor: cznadel »

Cześć , nazywam się Tomek, pochodzę z Wrocławia. Powoli przymierzam się do kupna swojej piąteczki , bo choruje na to jeździdełko od dzieciaka. Mam nadzieję że poratujecie mnie radami odnośnie kupna i dopieszczania 5tki :) .
Awatar użytkownika
kusio102
Posty: 373
Rejestracja: 29 września 2014, 18:33
Lokalizacja: Wa³brzych

Post autor: kusio102 »

Siemka
Wrocław rośnie w siłę :)
Rad, informacji i części znajdziesz tu wieeeele także powodzenia, poczytaj troche forum to ogarniesz co i jak luzik
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Wrocław wita Wrocław.
Masz już coś na oku czy dopiero się przymierzasz do zakupu? Jakby co to gruba impreza będzie w terminie 21-23.07.2017 w Miedzianej Górze koło Kielc. Zapraszam do działu Spotkania/ Zloty, tam więcej informacji.

Pozdrawiam
cznadel
Posty: 2
Rejestracja: 18 czerwca 2017, 14:07
Lokalizacja: Wroc³aw

Post autor: cznadel »

@Andzia , szukam po różnych giedłach i stronach jak olx , otomoto , sprzedajemy itd, jednak większość z tych aut widziała już czasy świetności , więc raczej wolę rozejrzeć się za w miarę dopieszczonym modelem z silnikiem 1.4 lub wyżej. Myślałem nad sprowadzeniem auta z Francji bo byłem tam parę razy i dość często można je tam spotkać :) . A jak wy uważacie ? Może macie jakichś sprawdzonych dilerów lub strony gdzie można dorwać 5teczkę. Na start planuję wydać w okolicach 5 tysięcy bez dopieszczanie
Awatar użytkownika
jacenty
Posty: 111
Rejestracja: 11 lutego 2016, 13:30
Lokalizacja: Wroc³aw

Post autor: jacenty »

witam ziomala <dresik>
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

cznadel pisze:Na start planuję wydać w okolicach 5 tysięcy bez dopieszczanie
Moje zdanie jest takie: Za 5 tysięcy 1,4 jesteś w stanie kupić ale nie w stanie "bez dopieszczania". Jeżeli myślisz o 1,4 turbo to brak szans, chyba że w stanie agonalnym przez duże A i jeszcze będziesz musiał w nią włożyć pewnie z dychę jak nie więcej aby to jeździło i wyglądało. Jeżeli masz możliwości sprowadzenia piątki z Francji to nawet się nad tym nie zastanawiaj tylko zapinaj lawetę i ruszaj.
Do zlotu zostało już tylko 30 dni więc nie wiem czy zdążysz nabyć piątala ale z piątalem czy bez zapraszam na zlot. Tam będziesz mógł porównać kilka wersji R5
Awatar użytkownika
TQT
Posty: 1201
Rejestracja: 20 lutego 2009, 09:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TQT »

Jeżeli masz możliwości sprowadzenia piątki z Francji to nawet się nad tym nie zastanawiaj tylko zapinaj lawetę i ruszaj.
Za takie pieniądze z Francji , to powinna sama na kołach dojechać. :)
ODPOWIEDZ