Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

najlepszy warsztat

O wszystkim i o niczym...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
b³êkitna_renata
Posty: 2
Rejestracja: 11 sierpnia 2016, 13:19
Lokalizacja: WWA

najlepszy warsztat

Post autor: b³êkitna_renata »

Szukam zajebistego i kompleksowego warsztatu, w którym Renata będzie jak marzenie. Może macie taki, w którym Wasza była i polecacie, jak i ważniejsze chyba których nie polecacie. Ograniczam się do Warszawy i okolic. Na razie pisałem do:
f-s-s@wp.pl,
oliwkowa10garage@gmail.com,
rzepeckiauto@rzepeckiauto.pl,
info@classicparts.pl,
serwis@renomax.waw.pl,
serwis@dmgs.pl,
cynowanie@wp.pl
Załączniki
20160906_182749.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg
20160906_182749.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg (6 KiB) Przejrzano 566 razy
Awatar użytkownika
Hawi
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lutego 2010, 16:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hawi »

Jedyny i najzajebistszy warsztat to twoj warsztat.

Dla takiego starego auta nie rentowne jest wstawianie do warsztatu.

No chyba ze bedzie umowa o abonament. :)

Taniej wyjdzie wynajecie garazu i wstawienie auta i robienie w wolnym czasie.

A na hali nikt nie bedzie trzymal az znajda sie czesci lniane pl
Awatar użytkownika
tommies
Posty: 1474
Rejestracja: 5 maja 2008, 09:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tommies »

Hawi ma rację. W przypadki takich aut albo zapłaci się kosmiczną cenę za usługę, albo będzie to druciarstwo.
Z drugiej strony rozumiem warsztaty. Dokumentacja dla starych samochodów jest fatalna i trzeba być miłośnikiem aby znać niuanse. TecDock i inne katalogi są pełne błędów, a do tego dochodzi historia samochodu, w którym przez tyle lat z pewnością ktoś coś zmodyfikował, czasami właśnie z powodu braku dostępności oryginalnych podzespołów. Na dobitkę śruby i mocowania mogą być nieprawdopodobnie zapieczone, a niektóre elementy przy demontażu mogą się po prostu rozsypać ze starości.

O ile jeszcze proste czynności serwisowe jak wymiany płynów czy elementów układu hamulcowego zrobi każdy warsztat, o tyle z poważniejszymi sprawami będzie ciężko.
Właściwie w takich przypadkach jedyne sensowne wyjście to samemu stać się specjalistą obsługując swoje auto.
Awatar użytkownika
kusio102
Posty: 373
Rejestracja: 29 września 2014, 18:33
Lokalizacja: Wa³brzych

Post autor: kusio102 »

Tak jak napisali przedmówcy, nikt tego nie zrobi tak dobrze jak Ty, a warsztaty wolą 3x wymienić zaciski w Passacie niż raz pomęczyć się z ukręconym odpowietrznikiem w R5. Swoją drogą, wszystkie prace przy swojej 5 wykonywałem sam, i wszystko działa, wiem co mam a jadąc oczyma wyobraźni widzę każdy element który wcześniej wyczyściłem i odmalowałem- i o to moim zdaniem chodzi :P
Krokodyl
Posty: 117
Rejestracja: 2 lipca 2012, 20:55
Lokalizacja: Warmia i Mazury

Post autor: Krokodyl »

Brawo Ty :okok:
Awatar użytkownika
Patencik1987
Posty: 992
Rejestracja: 31 maja 2014, 12:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Patencik1987 »

Pytanie czy autor tematu lubi coś dłubać przy aucie i ma wiedzę do tego typu spraw,może nie lubi dłubać i woli oddać to komuś niż samemu coś namieszać?! ;)
Awatar użytkownika
tommies
Posty: 1474
Rejestracja: 5 maja 2008, 09:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tommies »

Każdy z nas kiedyś zaczynał i zwykle od drobnych spraw z czasem nabierając doświadczenia i pewności siebie.
Mając leciwego klasyka należy mieć gruby portfel lub nauczyć się mechanikowania :)
ODPOWIEDZ