Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Bielskie Klasyki Nocą

Informacje o zlotach i spotkaniach forumowiczów. Zdjęcia ze spotów. Informacje o najbliższych spotach

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

o 14:30 spotykamy się na parkingu Tesco (ulica Warszawska a Węglowa) Bielsko- Biała :). Tam będzie spotykała się grupa klasyków i razem z nimi pomkniemy na miejsce docelowe :)
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Kto wyrusza z nami to fajnie by było przyodziać się w koszulki klubowe ubiegłoroczne oraz flagę na autko :). Jeżeli ktoś flagi nie posiada lub zagubił to mam jeszcze parę sztuk. Cena za sztukę 15zł.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Mała zmiana planów. Główny organizator prosi aby strefy klubowe przybyły godzinę wcześniej czyli spotykamy się o 13:30 pod Tesco :) ;P . Dokładna mapa stref jest na fb ale jeżeli ktoś potrzebuje wglądu przez forum proszę o informację a wrzucę tutaj skrina.
Paul Luck
Posty: 75
Rejestracja: 31 grudnia 2015, 02:17
Lokalizacja: Kêty

Post autor: Paul Luck »

Zwariowali tak wcześnie... nie uda mi się tak przyjechać...
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Paul Luck jak bedziesz pozniej to chyba nic sie nie stanie. Miejsce Ci przytrzymam :)
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Ja jade jutro sama. Jak ktos chce sie ze mna zabrac to prosze o info.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Wyruszam :). relacja na bieżąco raczej na fb będzie ale tutaj także po powrocie zamieszczę fotorelację :)
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Witam serdecznie z Bielska Białej :lol: .Pogoda fantastyczna. Piateczki Rat-Med5, Paul Luck, Aszot, Andzia reprezentuja nasz klub przepięknie. Z pustymi rekami nie wyjedzieny :).
Awatar użytkownika
Hawi
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lutego 2010, 16:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hawi »

Fajnie fajnie :) milego spota.
kowerciak
Posty: 26
Rejestracja: 26 marca 2015, 18:05
Lokalizacja: Bielsko-bia³a
Kontakt:

Post autor: kowerciak »

Dziękujemy za przybycie do Bielsk :-) te klaksony na pożegnanie na drodze mnie bardzo ucieszyły . Jeszcze raz bardzo dziękuję za przybycie jesteś najlepsi, w piątkach siła! Napiszcie jak dojedziecie :-)
Paul Luck
Posty: 75
Rejestracja: 31 grudnia 2015, 02:17
Lokalizacja: Kêty

Post autor: Paul Luck »

Obrazek

Moja na pierwszym planie i młody wielbiciel starej motoryzacji :-)

Dzięki za miłe spotkanie :-D
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Ja juz w domu. Trasa piekna bo pusto i nawet na bramkach na A4 nie musialam stac. Jestem mega zadowolona a Aszot z Kowerciakiem spisali sie na pięć. Juz mamy w planach nastepne spotkanie i pewnie bedzie na zakonczenie sezonu we wrzesniu wiec po zlocie nie wkladajcie piateczek pod kołderki na zimowanie. :)
Ostatnio zmieniony 22 kwietnia 2018, 19:46 przez Andzia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
rat-med5
Posty: 878
Rejestracja: 2 lutego 2010, 21:13
Lokalizacja: Mszana 44-325
Gender:

Post autor: rat-med5 »

Bylo super!! Dzieki za super zabawe!!!
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Krótka fotorelacja ze spotkania w Bielsku-Białej
Wyruszyłam w podróż sama.
Obrazek
Jednak nie nudziło mi się gdyż co jakiś czas robiłam krótkie filmiki z trasy :) A zresztą jazda Błyskotką to sama przyjemność. Na samym końcu napiszę Wam ciekawostkę :)

Obrazek

Obrazek
w takiej temperaturze jechać to sama przyjemność a widoki też niczego sobie (rzepak już kwitnie)

Obrazek
Tak wyglądała najduższa kolejka na bramkach. Nie zdążyłam portfela znaleźć a już było po kolejce.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Na trasie, już blisko Bielska, spotkałam maluszka, niestety ten egzemplarz nie jechał na Bielskie Klasyki Nocą. Kowerciak opowiadał, że w Bielsku jest bardzo dużo malczanów a części do nich schodzą jak świeże bułeczki. Tylko, że ponoć skupują te bułeczki i nie sprzedają dalej.
Obrazek

A to już przepiękna reprezentacja naszego klubu
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Z kolejnych ciekawostek to Wam powiem, że Baaaabciaaaaaa oficjalnie skończyła już 40 lat :). Trzeba jej na Miedziance "Sto lat" zaśpiewać :)

Obrazek
ODPOWIEDZ