Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Z cyklu co zrobiłeś dla Swojego auta

O wszystkim i o niczym...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Patencik1987
Posty: 992
Rejestracja: 31 maja 2014, 12:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Z cyklu co zrobiłeś dla Swojego auta

Post autor: Patencik1987 »

Witajcie
Piszcie Kochani co zrobiliście ostatnio lub co planujecie zrobić w Swoich autach,
Ja zaczynam:

Zmiana lusterka lewego kierowcy + uszczelka szyby bocznej
Wymiana termostatu + obudowa termostatu
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

hehe u mnie rozwiązanie zagadki " co zgubiłam wczoraj na autostradzie", coś odpadło od Rodzyna ale nie zdiagnozowałam jeszcze co to było :P Ja obstawiam na kota, którego niby Maniuś ominął ale jakoś nie widziałam ani plany na drodze ani puk puk pod kołami nie poczułam a i też uciekającego nie widziałam. Teoria moja taka że gdzieś zawisł :| ale czy to możliwe? i czy to możliwe aby po 100 przejechanych kilometrach odpadł kotek? :szok:
kowerciak
Posty: 26
Rejestracja: 26 marca 2015, 18:05
Lokalizacja: Bielsko-bia³a
Kontakt:

Post autor: kowerciak »

No to dużo zrobiłem dla mojego Rapida bo zafundowałem mu remont blacharki i nowy lakier oraz nowe obszycia materacy i dodatkowe wyposażenie kempingowe :-)
Awatar użytkownika
Patencik1987
Posty: 992
Rejestracja: 31 maja 2014, 12:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Patencik1987 »

Andziu to jest wątek o tym co zrobiłem/zrobiłam dla auta,a nie kogo zabiłam/zabiłem :P

kowerciak super że działasz gratki i powodzenia
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Przecież cos zrobiłam ale nie wiem jeszcze co :szok:
Awatar użytkownika
Patencik1987
Posty: 992
Rejestracja: 31 maja 2014, 12:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Patencik1987 »

Hihi tylko co?szukajcie a znajdziecie ;)
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Co najfajniejsze, szukałam i nic nie znalazłam hmmm. Może jakaś podpowiedz gdzie mam szukać? Nie mów tylko że na autostradzie, bo nie pamiętam już który to był kilometr :) he he
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

A z cyklu "co mam zamiar zrobić" to chyba felunie stalowe ogarnąć aby ładniutkie były :)
Awatar użytkownika
Patencik1987
Posty: 992
Rejestracja: 31 maja 2014, 12:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Patencik1987 »

to jak Ty nie Wiesz to Ja tym bardziej ;),ogarniaj felgi żeby na Maj były gotowe.
A Ja ogarnę wnetrze w meganie oraz centralny zamek i wrzucę felgi alu,bo czas najwyższy,a co wyjdzie w praniu to zobaczymy,jak na razie Megi ma się dobrze
Awatar użytkownika
TQT
Posty: 1201
Rejestracja: 20 lutego 2009, 09:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TQT »

Wydaliśmy 99 zł na przegląd i 50 zł na benzynę, czyli jeździ :)
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

A jak poszło z analizatorem spalin? Bo u mnie w Rodzynie gościu kręcił nosem. Całe szczęście nie mówił nic na temat niby wyciętego katalizatora hehe. Tak tak Rodzyn rocznik 89 i katalizator ;P
Awatar użytkownika
TQT
Posty: 1201
Rejestracja: 20 lutego 2009, 09:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TQT »

No była akcja :) Diagnosta po sprawdzeniu tego co miał sprawdzić wetknął rurkę w rurkę - znaczy wydechową. Myślę sobie w tym momencie "oj będzie kiepsko". Zaczął szukać w tabelach ileż to auta z tego rocznika mogą wydzielać CO, wyszło z tabeli, że do 3,5%. Spojrzał na analizator spalin i pyta czy samochód ma katalizator? Ja mu na to, że w silnikach z gaźnikami raczej ich nie ma. Na to on "niech pan spojrzy". Patrzę a wyświetlacz wskazuje 0,28% CO. Nieźle piątala zdusiłem - chyba mu trochę odpuszczę regulując gaźnik.

Konkluzja ogólna, Ania ma wycięty katalizator a my choć go nie ma to go mamy :)
Awatar użytkownika
ManiekR5
Posty: 176
Rejestracja: 24 maja 2010, 18:43
Lokalizacja: £ozina
Kontakt:

Post autor: ManiekR5 »

W Rodzynku analizator spalin na przeglądzie pokazał 11😞
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Maniuś bo "rodzyn to musi zapierd...ć" :) jak to mówicie hehe
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Z cyklu "co zrobiłeś dla swojego auta" to powiem tylko tyle, że przez roztargnienie zresetowałam całkowicie Rodzyna :rotfl: .
ODPOWIEDZ