Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Cześć i czołem! :)

Czyli zanim zaczniesz pisać posty...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3930
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

I co dalej z tymi znakami? wskazują coś czy już nic
rem_cz
Posty: 20
Rejestracja: 14 kwietnia 2018, 19:55
Lokalizacja: ¦wiebodzin

Post autor: rem_cz »

Znaki wskazują na cierpliwość, zgodnie z Waszymi radami :D ale wciąż jestem głodny tych znaków i wszystkiego, co z nimi związane, bądźcie spokojni! :D

[ Dodano: 12 Luty 2021, 15:33 ]
Cześć! luzik

Parę dobrych lat minęło, ale moje niezrealizowane marzenie wciąż jest to samo - sprawić sobie w końcu R5. Mimo przeciwności losu, które stawały na mojej drodze ku temu, wciąż jestem na bieżąco z życiem forum oraz w kontakcie z naszą miłościwie nam panującą Panią Prezes :lol:

Pojawiła się w ostatnich dniach ciekawa sztuka, która przykuła moją uwagę. Link zamieszczam poniżej:

https://www.olx.pl/oferta/renault-super ... 59331bad18

Chciałbym poznać Waszą opinie na jej temat. Może ktoś widział lub oglądał? :mysli:
Cena zdaje się być atrakcyjna, wygląda nie najgorzej.
Gadałem z właścicielem. Auta używa na co dzień na dojazdy do pracy po kilkadziesiąt km. Zrobione hamulce i nagrzewnica. Z wad:
- była minimalna nieszczelność w zbiorniku paliwa (opadł na rurę), uszczelka pływaka do wymiany (przy tankowaniu do pełna przy wlewie lekko wilgotno się robi);
- nieszczelna chłodnica na górze (ale ponoć płynu nie ubywa).

Blacharsko wygląda okej, dziur nie ma, pojawił się przez zimę jakiś rdzawy na lot na progach - oceńcie z własnego doświadczenia, czy jest się czym martwić lub czy wystarczy tylko oczyszczenie i konserwacja. Poprosiłem Andzię, by wstawiła szczegółowe zdjęcia, które wysłałem mailem, więc niedługo pewnie się pojawią :)

Dajcie znać co myślicie. Mam do niej niemało, bo 350km. Może jest pośród nas ktoś z okolic Starogardu Gd. i miałby ochotę wybrać się ze mną na oględziny? :glupek:

Z góry dziękuję za wszystkie rady i opinie! :okok:
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3930
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Hawi
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lutego 2010, 16:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hawi »

No progi jak progi po jeździe w zimę. Czy tragedia to cieżko powiedzieć. Wbij śrubokret :) Prawdę powie. Jakby co to jeszcze byście jedną obejrzeli jak zbierzecie się oglądać ;)
ODPOWIEDZ