Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Szkolenie Open I Stopnia w Szkole Bezpiecznej Jazdy Renault

Informacje o zlotach i spotkaniach forumowiczów. Zdjęcia ze spotów. Informacje o najbliższych spotach

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Szkolenie Open I Stopnia w Szkole Bezpiecznej Jazdy Renault

Post autor: Andzia »

Znamy już termin Szkolenia w Szkole Bezpiecznej Jazdy Renault, będzie to 20.10.2018r.

Obrazek

kto ma ochotę pooglądać jak się szkolić będzie Maniek zapraszam serdecznie.

Potrzebna będzie lista osób które chcą oglądać szkolenie. Dlatego też kto jest chętny niech daje znać gdyż muszę wcześniej powiadomić organizatora aby otrzymać wejściówki na teren lotniska. Będziemy mieli prawdopodobnie analogicznie jak w roku ubiegłym, Renault Trafic razem z kierowcą do dyspozycji, który będzie nas woził w najlepsze widowiskowe miejsca.

Hawi jeszcze o niczym nie wie ale pewnie już się spodziewa :), że będziemy u niego koczować :)

Obrazek
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Taka okazja jest podwójną okazją aby zrobić spota. Liczę nie tylko na to, że będzie Tommies, Ania, Lubek, Jurek, Andrzej i Kurylek. Liczę na Waszą większą gromadkę :)
Awatar użytkownika
Hawi
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lutego 2010, 16:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hawi »

Powiem tylko tyle UUUU strasznie późno. ;/
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Wiem Hawi, że późno ale kolejny termin to listopad. Może aby Tobie głowy nie zawracać to do Tommiesa się zwalimy hehe :)
Awatar użytkownika
kurylek
Posty: 316
Rejestracja: 4 sierpnia 2010, 14:19
Lokalizacja: W³oc³awek/Wawa

Post autor: kurylek »

Mnie możecie wpisać
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Kuryle Ty to jesteś już zapisany zamin termin podali :). Taka impreza bez Ciebie by się nie odbyła :).

Ja mam spory problem z wolnym w pracy ale od czego jest L4 hehe
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Nowego postu zakładać nie będę i tutaj napiszę szybką informację dotyczącą odwołanego szkolenia z pierwszej pomocy. Termin na szkolenie otrzymaliśmy na 8 września br, o tym dowiedziałam się 5 września, nie przekazywałam wam informacji tylko napisałam do Renault z prośbą o inny termin. Dzisiaj dostałam odpowiedź, że niestety nie będzie nowego terminu. Komunikacja zawiodła za co bardzo Was wszystkich przepraszam. :zalamka:
Mam nadzieję, że zrewanżuję się Wam czymś innym.
Awatar użytkownika
TQT
Posty: 1201
Rejestracja: 20 lutego 2009, 09:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TQT »

No trudno, nie przejmuj się :).
Coś tam w Renault zawiodło.
Radek
Posty: 203
Rejestracja: 7 lutego 2011, 07:23
Lokalizacja: Warszawie¶

Post autor: Radek »

Aniu - jak słusznie mówi TQT - nie pękaj :)
To oni dali ciała, więc niech kombinują, żeby Tobie i nam to wynagrodzić.

A mnie i Krysię proszę uwzględnić w tym, że 20.10 pojawimy się na oglądaniu Mańka w akcji
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Ok ok Radziu wpisuję Was na listę. Fantastycznie będzie się spotkać :)
Radek
Posty: 203
Rejestracja: 7 lutego 2011, 07:23
Lokalizacja: Warszawie¶

Post autor: Radek »

Super! I ja się bardzo cieszę :)
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Przypominam, że 20-go października widzimy się na lotnisku Bemowo. Czy ktoś jeszcze ma ochotę dołączyć do kibicowania MańkowiR5?
Ostatnio zmieniony 19 października 2018, 08:36 przez Andzia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Pogoda zapowiada się nie tak piękna jak dzisiaj, jutro i pojutrze ale padać nie będzie :).
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Ekipa się strasznie wykruszyła. Decyzja taka, że kto chętny to widzimy się o 9:00 pod wieżą kontrolną, lotnisko Bemowo. Tam Naszą ekipę Traficiem będą wozić po lotnisku aby mieć dobre widoki. Jak ktoś nie może tak z rana to szkolenie kończy się około 13:00-14:00 wyskoczymy na szybki obiad gdzieś na mieście i niestety będziemy wracać do Wrocka więc nie zabalujemy wieczorkiem.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Czy komuś z Wawy miałam może coś przywieść, dowieść? Jeśli tak to piszcie, dzwońcie.
ODPOWIEDZ