Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Koniec zniżek OC na kartę PZM

O wszystkim i o niczym...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3930
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Koniec zniżek OC na kartę PZM

Post autor: Andzia »

Awatar użytkownika
Patencik1987
Posty: 991
Rejestracja: 31 maja 2014, 12:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Patencik1987 »

odwalili teraz nie złą kiche,to pzm straci najprawdopodobniej członków
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3930
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

a ja wczoraj dzwoniłam do PZM w celu wznowienia karty :( no i co teraz? wznawiać czy może jednak tak restrykcyjnie PZU nie będzie weryfikować dokumentacji. :uoee:
Awatar użytkownika
jacenty
Posty: 111
Rejestracja: 11 lutego 2016, 13:30
Lokalizacja: Wroc³aw

Post autor: jacenty »

Ja wczoraj opłaciłem składkę członkowską w PZMOT na kolejny rok a wieczorem się dowiedziałem z mediów o zmianach. Związek zapowiada jakieś negocjacje ale PZU to gigant i nie wiadomo co z tego będzie, pożyjemy zobaczymy.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3930
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

A ja wczoraj Jacenty dostałam nr konta do wpłaty i się zastanawiam czy wpłacać czy też nie wpłacać.
Awatar użytkownika
Patencik1987
Posty: 991
Rejestracja: 31 maja 2014, 12:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Patencik1987 »

No chyba w PZU nie działają wstecz?!co opłacone to opłacone.Nowi pewnie już muszą szukać innego towarzystwa ubezpieczeniowego
Awatar użytkownika
Hawi
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lutego 2010, 16:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hawi »

O jakich kwotach jest mowa?
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3930
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Karta na rok w PZM 78zł. a wtedy oszczędzało się kupę kasy na OC. U mnie np oc z PZM 280zł a bez 670zł. Różnica kolosalna a jak ma się więcej sztuk to było jak złapanie Pana Bogusia za nogi. Niestety ja nie poszalałam i tylko 2 sztuki tak mi się udało ubezpieczyć :|
Awatar użytkownika
Patencik1987
Posty: 991
Rejestracja: 31 maja 2014, 12:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Patencik1987 »

Awatar użytkownika
rat-med5
Posty: 874
Rejestracja: 2 lutego 2010, 21:13
Lokalizacja: Mszana 44-325
Gender:

Post autor: rat-med5 »

Hej
Przedewszystkim spokojnie. PZM działa to po pierwsze. Po drugie kontynuacja OC wczesniej podpisanego ze znizkami ma byc z nimi kontynułowana. Info u źródła.

Narazie spokojnie.
Awatar użytkownika
Patencik1987
Posty: 991
Rejestracja: 31 maja 2014, 12:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Patencik1987 »

Czyli reasumując,Ci co mało płacili dalej mało płacą.
Awatar użytkownika
jacenty
Posty: 111
Rejestracja: 11 lutego 2016, 13:30
Lokalizacja: Wroc³aw

Post autor: jacenty »

W cenie składki PZMOT przesyła życzenia świąteczne, właśnie odebrałem maila ;)
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3930
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Było poruszenie a teraz wszystko chyba się unormowało.
W ostatni dzień grudnia otrzymałam nową kartę z PZM + ulotki na których reklamują do 70% zniżki dla członków Klubu PZM. Udało mi się wznowić polisę od 01.01.2019 dla Błyskotki z tą właśnie zniżką w PZU. Całe 216zł - oszaleć można :glupek:

Podejrzewam, że to nie koniec dziwnych informacji od PZU czy PZM i Compensy (nowego partnera PZM) oby tylko ich decyzje nie wpływały na Nasze składki :)

Obrazek
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3930
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Namacane osobiście: zabrano mi zniżkę -70% za kartę PZMtu w PZU przy wznowieniu. Poprosiłam Concordię o przeliczenie składki ze zniżką członkowską PZMot i składka roczna wyszła o ponad połowę droższa niż składka w PZU bez dodatkowej zniżki. Czyli niby Concordia honoruje zniżki ale składka wyjściowa jest tak kolosalnie wielka, że nie wyjdzie Ci ni w ząb taniej. :zalamka:
Paul Luck
Posty: 75
Rejestracja: 31 grudnia 2015, 02:17
Lokalizacja: Kêty

Post autor: Paul Luck »

Przy kontynuacji w PZU masz zniżkę "zapamiętaną" i odnowienie ją już zawiera. Nie dostaniesz jej już jak byś chciała ubezpieczyć po raz pierwszy. Więc nowego klasyka w PZU już nie opłaca się ubezpieczać, a starego trzeba trzymać.
ODPOWIEDZ