Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

XIV Zlot Miedziana Góra 26-28.07.2019

Zablokowany
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3925
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

XIV Zlot Miedziana Góra 26-28.07.2019

Post autor: Andzia »

Oficjalnie potwierdzam: termin 26-28.07.2019 odbędzie się XIV Ogólnopolski Zlot Klubu Renault 5

Składka zlotowa:
100zł (auto + kierowca)
35zł osoba dorosła towarzysząca
10zł dzieci do 15 roku życia
0zł dzieci do 4 roku życia


wpłaty proszę dokonywać na konto:
37 1020 2629 0000 9402 0120 5681 PKO BP
Ewelina Adamczyk
ul. G. Morcinka 45F/2
25-424 Kielce

w tytule: ZLOT, imię i nazwisko oraz koniecznie nick z forum.





Mam nadzieję, że tradycyjnie XIV Ogólnopolski Zlot odbędzie się po zakończonym oesie na torze Kielce w Miedzianej Górze. Tegoroczny kalendarz automobilklubu kieleckiego ustalił termin 27.07.2019 czyli wstępnie- oficjalnie XIV Ogólnopolski Zlot Renault 5 odbędzie się w terminie 26-28.07.2019r.

Stuprocentowe potwierdzenie od Automobilklubu Kielce otrzymamy pod koniec stycznia.

Tak czy inaczej można już planować urlopy :)

Lista wpłat:
1. RR28
2. Marcin4168
3. Gregor
4. Kowerciak
5. kkrasnasll+ Viola+ Julia
6. ManiekR5 + Szimi
7. Ufo + Ula + Lila
8. Kurylek
9. Ratmed +rodzinka
10. Lodoo
11. Nikoś
12. Kornik50
13. Krulyk
14. Krysiun
15. Porczek
16. Hawi
17. Andzia
18. Paul Luck
19. Patencik1987
20. Kniksc
21. J23G
22. Lepper
23. Radek
24. Mopel
25. Mirek
26. TQT
27. AdekR5
28. Intel
29. Piotrek
30. Jerzy
31. Borsuk
Ostatnio zmieniony 18 lipca 2019, 11:19 przez Andzia, łącznie zmieniany 17 razy.
Radek
Posty: 200
Rejestracja: 7 lutego 2011, 07:23
Lokalizacja: Warszawie¶

Post autor: Radek »

BAJKA :lol:
Wspaniałe info Aniu!
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3925
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Dla chętnych zlot rozpoczynamy dzień wcześniej i kończymy dzień później :)
Radek
Posty: 200
Rejestracja: 7 lutego 2011, 07:23
Lokalizacja: Warszawie¶

Post autor: Radek »

Jak co roku... od pewnego czasu :)
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3925
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Do zlotu jeszcze kuuupę czasu ale mi już główka pracuje i chciałabym dowiedzieć się od Was drodzy forumowicze co o tym sądzicie, co byście dodali, zmienili, usunęli itp. Chciałabym przeczytać Wasze zdanie na ten temat.
1. Potrzebuję pomysłu na puchary, coś co oczywiście można wykonać ręcznie. Ktoś podrzuci jakiś pomysł?
2. Konkurencje? coś zmieniamy? brakowało wam bardzo "rzutu oponą"? czy "dojazd do przeszkody" był fajną konkurencją zastępczą? A może macie jakieś inne pomysły na konkurencje?
3. Wyjazd na miasto wszystkimi piąteczkami w zamian za ślepy slalom? powtarzamy?
(obiad wiem, że już bez rezerwacji miejsc jakby co :).)
4. Startery dla każdego, kto wpłacił kasę na zlot! Zostawiamy?
5. Podział na klasy, jeśli tak to czy takie co były są ok czy macie jakieś inne propozycje?

To takie podstawowe pytania tak na szybko. Pewnie będę ich miała jeszcze sporo więc tutaj będę się dzieliła nimi z Wami i liczę na Waszą podpowiedź i pomoc.
Awatar użytkownika
Hawi
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lutego 2010, 16:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hawi »

Ode mnie.

Klasy: Opisowe bym zrobił. Bo jednak cieżko było się ogarnąć co to za klasa.

1. GTT/GTE
2. GTS/GTR/GTX/Baccara
3. Campus/TX/TS
4. SWAP - 1,7T 1.8 16v 2.0 8V 2.0 16V

Pytanie co zrobić ze swapami na 1,7 GTE itp modami hamulców itp.

Wyjazd na miasto fajna sprawa. Obiad spoko tylko czasowo to schodzi się. Kiedyś zrobiliśmy tak że na pole namiotowe przyjechał obiad. To było fajne.

Puchary pomyślę. Blacha z grawerem też by była ok.

Fajnie jakby osoby się wypowiedziały, które przyjeżdżają na zlot a nie wypowiadają się.

Każda uwaga jest ważna bo poprawia nam wszystkim organizację.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3925
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Świetnie rozpisane klasy Hawi :).

Co do modyfikowanych to w ubiegłym roku zaliczałam do nich tylko te auta których silniki nie wychodziły seryjnie w R5. Rodzyn w papierach ma 1.1 ale silnik 1.4 więc startowałam w klasie 1.4
Przykładowo Kniksc miał silnik chyba 1.4 ale od meganki i był zaliczany do klasy modyfikowanych. Jeżeli coś pokręciłam z Karolka silnikiem to z pewnością mnie poprawicie :rotfl: ;)
Hamulce czy opony nie były brane pod uwagę. Moim zdaniem jeżeli masz np 200 kucy pod maską to według względnego bezpieczeństwa hamulce powinny adekwatne do tego.

Racja Hawi, na jednym ze Zlotów zamiawiałam ala catering z zaprzyjaźnionego baru przy stacji paliw i było elegancko ale wtedy nie pojedziemy na miasto. hmmm może jakoś czasowo dałoby radę to pogodzić :) pomyślę :mysli:

Piszcie, piszcie, to pomoże mi w organizacji :)
Awatar użytkownika
Hawi
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lutego 2010, 16:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hawi »

No Karolka to Cleon tyle koni co GTE więc ciężko powiedzieć.

No i jeszcze zostaje takie coś jak rajdówka. (Napoleon). No i jak zawita mam nadzieję Mario-S :)

Dobrze jakby ktoś się jeszcze wypowiedział w temacie. Bo pamiętam Kubica swoją wydmuszką robił zamieszanie w czasach...
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3925
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Co do Kubicówki- to tam umiejętności Qbicy robiły największą robotę bo też mogę przytoczyć Knikscia jak jeszcze zwykłym springiem 1.4 pokonał wszystkich oprócz Kkrasnalla.

Obrazek

Turbawki czy GTE nie miały szans :)
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3925
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Hawi pisze: pamiętam Kubica swoją wydmuszką robił zamieszanie w czasach...
przejrzałam posty ze Zlotu w 2013 gdy był Qubica i niestety czasów nie znalazłam z toru. Pewnie to był ten zlot co wyniki w domku na campingu zostały :( więc porównania nie mam.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3925
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Hawi, ostatnimi czasy frekwencja na forum jest bardzo licha więc aby ktoś jeszcze coś w tym temacie napisał to trzeba parę dni zaczekać hehe.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3925
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Aaaa Hawi a jak mam Cię pod ręką to pytanko z mojej strony takie : dałbyś radę, tak samo jak w roku ubiegłym, plakacik zrobić :) plisss :) :P
Awatar użytkownika
kurylek
Posty: 316
Rejestracja: 4 sierpnia 2010, 14:19
Lokalizacja: W³oc³awek/Wawa

Post autor: kurylek »

Myślę że podział na klasy w zeszłym roku był dobry, wiadomo że nie idealny ale chyba najbardziej uczciwy. Raczej nie ma w klubie osób które tuninguja 1.1 albo 1.4. Swoją drogą zawsze zastanawiałem się jak długo by przeżyło 1.1 turbawą. Co do jedzenia i wyjazdu to ciężka sprawa bo z jednej strony zajebiscie było się pokazać na rynku w Kielcach a z drugiej strony jedzenie na kampingu że stacji to też fajny pomysł. Startery dla składkowiczoów zostają.
A no i ściągamy się w klasie silnikowe z godnej z jakim silnikiem jest w aucie. Myślę że podział od modyfikacji hamulcy i zawieszenia możemy odpuścić ponieważ zazwyczaj Ci co jeżdżą 100%oryginalami nie chcą walczyć o pierwsze miejsce
Przepraszam za chaotyczny tekst piszę z telefonu.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3925
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Sprawę z wyjazdem na miasto i obiadem to myślę sobie, że można by było połączyć tak:
od 11tej dwie konkurencje typu przeciąganie auta i dojazd do przeszkody. Zajmie to nam około 2 h czyli o około 13tej ruszylibyśmy na miasto. 30 min w jedna stronę, 30 min na Rynku w Kielcach i 30 min powrót. Być może zostanie nam w zapasie godzina to wtedy zajadamy obiad na polu campingowym wcześniej zamówiony :) aby nie tracić czasu. Do 16:30 - 17 wpałaszujecie obiady i na tor :).
To taki mój plan ale jeszcze z Linka muszę to przedyskutować :)
Awatar użytkownika
kurylek
Posty: 316
Rejestracja: 4 sierpnia 2010, 14:19
Lokalizacja: W³oc³awek/Wawa

Post autor: kurylek »

Podoba mi się ten pomysł!
Zablokowany