Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Majówkowy Spot w Karpaczu 2019

Informacje o zlotach i spotkaniach forumowiczów. Zdjęcia ze spotów. Informacje o najbliższych spotach

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3930
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Mirek już dzisiaj jest na miejscu. Do mnie dzisiaj dociera Kurylek i RR28 :) a jutro rano ruszamy na Karpacz podbijać tamte tereny :).
Dzisiaj pogoda słoneczna. Trzymajcie kciuki aby tylko nie padało :)
Punkt kulminacyjny - zdobycie śnieżki :) w okienku pogodowym ;P
Awatar użytkownika
reiv= Nuvier
Posty: 66
Rejestracja: 4 grudnia 2010, 14:05
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: reiv= Nuvier »

Dziwi mnie fakt że jak Karpacz to nic więcej ;) Jak już się jedzie tyle KM to i wodospady można zobaczyć.
Wiocha obok i macie wodospad Szklarki, a w stronę Jakuszyc wodospad Kamieńczyka ;) A dla chętnego klubowicza pół darmo oddam całe brązowe wnętrze do R5 jeśli by ktoś reflektował :P
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3930
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Majówka majówka i po majówce. Wszyscy już się odmeldowali, że bezpiecznie dotarli do domów.
Plan był napięty jak baranie rogi :) i powiem, że wszystkich celów nie było czasu ani warunków aby zaliczyć. Szklarska będzie innym punktem w kolejnych planach. Fotorelację oczywiście wrzucę ale dajcie mi odsapnąć po pięciodniowym odpoczynku hihi - niech chociaż zakwasy zelżeją hihi.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3930
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Pora na foty :) Kto nie był niech już żałuje i kolejnego terminu pilnuje :)

Nocne przygotowanie Rodzyna do drogi.
Obrazek

Szybki pit stop na autostradzie, na której wzbudzaliśmy zainteresowanie i nawet Pana Macieja z Gdańska przyciągneło baardzo, że zatrzymał się razem z nami i pochwalił się, że posiada Baccarę :). Czyli mam jeszcze większą motywację aby kolejna majówka była nad morzem :)
Obrazek

Drugi dzień majówki, pierwsza ekipa do zdobycia Śnieżki gotowa :) Godzina 10:00 start
Obrazek

Na szlaku przepięknie ale też ciasno. Takich tłumów to nigdy jeszcze w górach nie widziałam.
Obrazek

Pogoda rewelacja :)
Obrazek

Szlak zaskakiwał nas coraz to bardziej ale przecież śniegu można było się spodziewać, przecież to maj i góry :)
Obrazek

Pełny śnieg też był :). Odpowiednie obuwie to podstawa i ciuszki na cebulę bo pogoda popadała ze skrajności w skrajność :)
Ale warto było dla takich widoków.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
ManiekR5
Posty: 176
Rejestracja: 24 maja 2010, 18:43
Lokalizacja: £ozina
Kontakt:

Post autor: ManiekR5 »

Majówkę zaliczam do udanych, dzieki wszystkim za superowe spędzenie czasu i Tobie Mirku za extra miejscówkę
ODPOWIEDZ