Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Zawias półki tylnej Renault 5

Wszystko to co nie dotyczy napędu

Moderator: Moderatorzy

Rejniak
Posty: 3
Rejestracja: 4 kwietnia 2019, 14:48
Lokalizacja: Warszawa

Zawias półki tylnej Renault 5

Post autor: Rejniak »

Cześć,

Jestem tu nowy więc jeśli powtarzam temat to sorry. Poszukuje plastikowej części, którą wkłada się w boczek w bagażniku na której opiera się zawias półki tylnej. Numer części który udało mi się namierzyć to 7700792362, niestety niedostępny w centrali Renault. Zamieszczam zdjęcie pozostałości, która była w moim aucie. Może ktoś z Was ma wiedzę gdzie można takie coś nabyć, co może pasować z innych modeli, marek lub jest w posiadaniu i byłby w stanie odsprzedać. Z góry dziękuję za pomoc i podpowiedzi.

Obrazek
Ostatnio zmieniony 5 kwietnia 2019, 12:27 przez Rejniak, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Hawi
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lutego 2010, 16:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hawi »

Hej,

Fajnie, że masz piateczkę. Napisz w odpowiednim dziale o niej. :) Teraz kupiłeś ?

Części no i nie mechaniczne to raczej na żadnym portalu nie dostaniesz, a tym bardziej w ASO.

Wrzuć ogloszenie w dziale kupię może ktoś napiszę :)
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3941
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Myślę, że mam ale fotkę ale lepiej zobaczyć. Puść fotkę. A gdybyś miał problem z wrzuceniem zdjęcia to wyślij fotkę na maila klubrenault5@gmail.com a wrzucę ją do Twojego postu.
Rejniak
Posty: 3
Rejestracja: 4 kwietnia 2019, 14:48
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Rejniak »

Jeśli chodzi o ASO to wcale nie jest powiedziane, że nie mają lub nie mogą zamówić. Ostatnio po 7 dniach przyszła mi do mojej piąteczki rura wydechowa bo nie mogłem znaleźć w zamiennikach. Fakt, że nie kosztowała mało bo jakieś 3 razy tyle co zamiennik, ale z braku laku fajnie, że ASO w niektórych przypadkach potrafi poratować.
Awatar użytkownika
Hawi
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lutego 2010, 16:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hawi »

Wiadomo.

Dzisiejsza próba zamówienia szpilek, ale już nakrętek nie ma. No i słabizna.

Często trzeba się ratować ASO. Lecz nie zawsze nawet we Francji w bazie jest.
Krokodyl
Posty: 117
Rejestracja: 2 lipca 2012, 20:55
Lokalizacja: Warmia i Mazury

Post autor: Krokodyl »

Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3941
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Krokodyl, temat sprzed 4 lat uuu la la
Krokodyl
Posty: 117
Rejestracja: 2 lipca 2012, 20:55
Lokalizacja: Warmia i Mazury

Post autor: Krokodyl »

Ale adresy chyba się nie zmieniły?
Po prostu lista miejsc gdzie były dostępne.
Kuba385
Posty: 43
Rejestracja: 5 września 2017, 18:07
Lokalizacja: Nowy S±cz

Post autor: Kuba385 »

Też to potrzebuję, jakby ktoś z was miał, pisać śmiało na pw
Awatar użytkownika
ManiekR5
Posty: 176
Rejestracja: 24 maja 2010, 18:43
Lokalizacja: £ozina
Kontakt:

Post autor: ManiekR5 »

Też bym kupił na zapas, ale dzięki dobrej współpracy z RR28 już mam. Jeszcze raz wielkie Dzięki Robert :okok:
ODPOWIEDZ