Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Przekaźnik świec zarowych r5 1.6d - gdzie go znajdę?

Wszystko co związane z elektryką i elektroniką w Renault 5.

Moderator: Moderatorzy

kruszyn
Posty: 3
Rejestracja: 7 kwietnia 2019, 10:56
Lokalizacja: Ma³e Radowiska

Przekaźnik świec zarowych r5 1.6d - gdzie go znajdę?

Post autor: kruszyn »

Niestety, świece przestały grzać - auto nie odpala. Po podłączeniu świec na chwilę na krótko pod akumulator odpala. Zakładam, że to zdupcony przekaźnik lub jego bezpiecznik. Problem polega jednak na tym, że nie mogę zlokalizować ani jednego, ani drugiego. Jest ktoś w stanie pomóc? Z góry dziękuję
Awatar użytkownika
kusio102
Posty: 373
Rejestracja: 29 września 2014, 18:33
Lokalizacja: Wa³brzych

Post autor: kusio102 »

Pod maską przykręcony do lewego okulara, takie czarne pudełko 10x5x3cm
Wymontuj, rozbierz, przylutuj drucik z uzwojenia, jeśli jest go za mało to rozwiń, nic innego się tam nie psuje
Bezpiecznika to tam nie ma nie te lata
A jak nie naprawisz to napisz mam ze 3 :)
ODPOWIEDZ